Koła taneczne

Ruch to zdrowie, taniec to szczęście - rozwijaj umiejętności ruchowe swojego dziecka w przyjemnej atmosferze!
ZESPÓŁ TANECZNY "ETNA MINI"

Prowadzący: Karolina Mokry

Wiek: 7 – 8 lat

taniec nowoczesny

ZESPÓŁ MUZYCZNY "ETNA"

Prowadzący: Karolina Mokry

Wiek dzieci: 9 – 11 lat

taniec nowoczesny

ZESPÓŁ TANECZNY "FREE SMILE MINI"

Prowadzący: Anna Gogolok

Wiek: od 4- 6lat

Zajęcia prowadzone są dla dzieci, które zapiszą się na zajęcia prowadzone przez Młodzieżowy Dom Kultury nr 2 w Tychach.
W ramach zajęć dzieci zapoznają się z tańcem nowoczesnym, podstawowymi krokami tanecznymi oraz izolacjami, które pomogą uelastycznić i poznać swoje ciało. Przy muzyce wychowankowie rozwijają swoje umiejętności. Zajęcia rozwijają poprawną postawę oraz umiejętność zachowania się na scenie. Kształtują koordynację ruchową, koncentrację uwagi, umiejętność pracy w grupie.
Na zajęciach odbywają się również różne ćwiczenia improwizacyjne oraz gry i zabawy, które przygotowują wychowanków do ruchu tanecznego. Dają również umiejętność pracowania w grupie, rozwój ruchu oraz słuchu, możliwość odgrywania różnych sytuacji oraz ról, wyćwiczenie choreografii, które w późniejszym czasie zostaną pokazane na scenie.

KOŁO RYTMICZNO-BALETOWE "ATTIITUDE"

Prowadzący: Joanna Buczyńska – Włosek

Wiek: od 7-10 lat

rytmika i podstawy baletu

KOŁO EKSPRESJI RUCHOWEJ "SENS"

Prowadzący: Joanna Buczyńska – Włosek

Wiek: od 7-11lat

KOŁO RYTMICZNO-BALETOWE "POINTE"

Prowadzący: Joanna Buczyńska – Włosek

Wiek: od 4-6 lat

rytmika i podstawy baletu

ZESPÓŁ EKSPRESJI RUCHOWEJ "MOVEMENT"

Prowadzący: Joanna Buczyńska – Włosek

Wiek: od 11-16 lat

ZESPÓŁ TANECZNY FREE SMILE JUNIOR

Prowadzący: Anna Gogolok

Wiek: 7 – 10 lat

Zajęcia prowadzone są dla dzieci i młodzieży chętnej, które zapiszą się na zajęcia prowadzone przez Młodzieżowy Dom Kultury nr 2 w Tychach. Podstawowym celem zajęć jest zapoznanie się oraz nauka różnych stylów tańca, umiejętność pracowania z muzyką, poprawa sprawności fizycznej oraz nauka koordynacji ruchowej, a także ogólny rozwój. Zajęcia rozwijają wyobraźnie ruchową przez pracę indywidualną, ale również grupową. Podczas zajęć tanecznych wychowankowie będą mieli możliwość poznania różnych ćwiczeń oraz zadań, które w póżniejszym czasie będą mogli wykorzystać do udoskonalania swoich umiejętności tanecznych.
Efektem pracy będą układy taneczne, które po udoskonaleniu techniki będą przedstawiane na różnych imprezach organizowanych przez placówkę.

ZESPÓŁ TANECZNY FREE SMILE

Prowadzący: Anna Gogolok

Wiek: 11 – 14 lat

Zajęcia prowadzone są dla dzieci i młodzieży chętnej, które zapiszą się na zajęcia prowadzone przez Młodzieżowy Dom Kultury nr 2 w Tychach. Podstawowym celem zajęć jest zapoznanie się oraz nauka różnych stylów tańca, rozwijanie koordynacji ruchowej oraz poznanie ćwiczeń tanecznych, które rozwijają ciało.Zajęcia taneczne będą prowadzone w przyjaznej atmosferze, aby wychowankowie mogli zrelaksować się po zajęciach szkolnych. Efektem pracy będą układy taneczne oraz różne choreografie, które po udoskonaleniu techniki będą przedstawiane na różnych pokazach tanecznych. Grupa będzie miała możliwość reprezentowania placówki na różnych scenach.

ZESPÓŁ TANECZNY "HIJACKED"

Prowadzący: Anna Gogolok

Wiek: od 15 lat

Zajęcia prowadzone są dla młodzieży chętnej, która zapisze się na zajęcia prowadzone przez Młodzieżowy Dom Kultury nr 2 w Tychach.
Podstawowym celem zajęć jest zapoznanie się z stylem dancehall. Zajęcia dają umiejętność pracowania z muzyką, poprawjają sprawność fizyczną oraz naukę koordynacji ruchowej. Wprowadzone są również ćwiczenie które udoskonalają technikę tańca z naciskiem na bardzo dobre i dojrzałe wykonanie ruchu i ćwiczeń. Uczestnicy zajęć będą rozwijali wyobraźnię ruchową po przez pracę indywidualną, ale również grupową.
Efektem pracy będą układy taneczne oraz różne choreografie, które po udoskonaleniu techniki będą przedstawiane na pokazach tanecznych, turniejach oraz zawodach. Wychowankowie będą mogli zaprezentować swoje umiejętności w grupie, solo oraz w duetach.

ZESPÓŁ TANECZNI "MINI WIR"

Prowadzący: Barbara Szweda

Wiek: od 7-10 lat

Taniec nowoczesny

ZESPÓŁ TANECZNY "WIR"

Prowadzący: Barbara Szweda

Wiek: od 11-15 lat

Taniec nowoczesny

KOŁO TAŃCA "SWING"

Prowadzący: Natalia Gatner

Wiek: od 15 lat

Taniec towarzyski

ZESPÓŁ TANECZNY "FIGIEL"

Prowadzący: Joanna Zamasz – Widera

Wiek: od 9-13 lat

Taniec nowoczesny

Jesteś gotów zapisać siebie lub swoje dziecko?

Jesteś gotów zapisać siebie lub swoje dziecko?

© Copyright Młodzieżowy Dom Kultury nr 2 w Tychach. Stronę wykonała firma BlackWolf