Tygodniowy plan zajęć

PLAN ZAJĘĆPoniedziałek

PLASTYCZNE

Renata Korytkowska – Koło “Ceramika dla smyka” – 15:00 – 16:30

Renata Korytkowska – Koło ceramiczno -dekoratorskie – 16:40 – 18:55

Justyna Biskup – Naumienko – “Pędzel i ołówek” – 14:00 – 15:30
(Zajęcia filialne w ZSP nr 2)

MUZYCZNE

Katarzyna Giedwiłło – Koło instrumentalno-wokalne “Progresja” ( zajęcia odbywają się w I LO im. L.Kruczkowskiego)- 14:30-16:45

Anna górecka – Koło wokalne “My Voice” gr 1 – 15:30- 17:00

Anna górecka – Koło wokalne “My Voice” gr 2 – 17:05- 18:35

TANECZNE
TEATRALNE

Beata Chren – Koło teatralne “Arlekin” – 13:30-15:00

( zajęcia filialne w ZSP nr 2)

Beata Chren – Koło teatralne “56 Elfów” – 15:45-17:15

( zajęcia odbywają się Miejskim Centrum Kultury w Tychach)

Beata Chren – Koło teatralne “:Theatron”  – 17:15-19:30

( zajęcia odbywają się Miejskim Centrum Kultury w Tychach)

ARCHITEKTONICZNE
KULTUROZNAWCZE

Artur Rybowicz – Koło Miłośników Japonii  – 18:45 – 20:15

SZERMIERKA

Jaromir Zaradny – Koło szermierki grupa podstawowa – 16:35-18:05

Jaromir Zaradny – Koło szermierki grupa zaawansowana – 18:15 – 19:45

AIKIDO

Artur Rybowicz – Koło szermierki/aikido – 14:00-15:30

(zajęcia filialne w SP nr 8)

Artur Rybowicz – Koło Aikido gr.2 ( poczatkująca) 15:45-17:15

Artur Rybowicz – Koło Aikido gr.3 ( zaawansowana) 17:15-18:45

PLAN ZAJĘĆWtorek

PLASTYCZNE

Renata Korytkowska – Koło Młody Artysta “Twórcze spotkania ze sztuką” 14:00-15:30

(zajęcia filialne w ZSM w Tychach)

Adam Niesyto –Koło rysunku gr. młodsza-15:00-16:30

Adam Niesyto– Koło rysunku gr. starsza-16:35-18:05

Joanna Janczykowska-Zajęcia ceramiczne gr. 1A-16:30-17:45, gr. 1B 18:00-19:15

MUZYCZNE

Justyna Bujak – Zespół wokalny “Cantare”-15:30-17:00

Justyna Bujak– Koło zespół musicalowy- 17:10-19:25

TANECZNE

Joanna Buczyńska-Koło tańca nowoczesnego “Prym”-14:00-15:30

Anna Kieltyka– Zespól rytmiczno-taneczny z elementami klasyki ( baletu) “Iskierki”-15:00-16:30

Anna Kieltyka/Joanna Pudełko-Zespół rytmiczno-taneczny z elementami klasyki i regionalizmu “Prymek”-16:35-18:05

Anna Gogolok-Koło tańca “Robaczki” 11:00-12:00,13:00-14:15

(zajęcia filialne w Przedszkolu nr 5 w Tychach)

Anna Gogolok-Koło tańca “Free Smile Junior”-16:00-16:45

Anna Gogolok-koło Teatr Tańca-16:50-18:20

Anna Gogolok-Koło tańca Hojackd-18:30-20:00

TEATRALNE
ARCHITEKTONICZNE
KULTUROZNAWCZE
SZERMIERKA
AIKIDO

Artur Rybowicz– Koło Aikido- 13:45-15:15

(zajęcia filialne w ZSP nr 4 w Tychach)

Artur Rybowicz-Koło gier planszowych-15:15-16:45

(zajęcia filialne w ZSP nr 4 w Tychach)

Artur Rybowicz– Koło Aikido/szermierki- 17:00-18:30

(zajęcia filialne w SP nr 8 w Tychach)

PLAN ZAJĘĆŚroda

PLASTYCZNE

Renata Korytkowska– Koło plastyczno – mzyczne “W Krainie Barw i Dźwięków” grupa przedszkolna-15:30-17:45

Adam Niesyto – Koło malarstwo gr. młodsza-15:00-16:30

Adam Niesyto – Koło malarstwo gr. starsza- 16:35-18:50

Justyna Biskup-Naumienko– Koło plastyczne “Pędzel i Ołówek” 2-12:50-14:20

(zajęcia filialne w SP nr 23 w Tychach)

MUZYCZNE

Stanisława Zawadzka– Zespół wokalno-instrumentalny “Melodia” – 13:15-14:35

(zajęcia filialne w ZSP nr 4 w Tychach)

Stanisława Zawadzka – Zespół wokalno –  rytmiczny “Ósemeczki” – 12:00-12:45

(zajęcia filialne w ZSP nr 4 w Tychach)

Stanisława Zawadzka – Koło plastyczno -muzyczne “W Krainie Barw i Dźwięków” grupa przedszkolan – 15:30-17:45

TANECZNE
TEATRALNE
ARCHITEKTONICZNE
KULTUROZNAWCZE
SZERMIERKA

Jaromir Zaradny – Koło szermierki – 14:45-16:15

(zajęcia filialne w ZSP nr 4 w Tychach)

Jaromir Zaradny – Koło szermierki gr. podstawowa – 17:00-18:30

Jaromir Zaradny – Koło szermierki gr. zaawansowana – 18:40-20:10

AIKIDO

Renata Korytkowska – “Ceramika dla smyka” – 15:00 – 16:30

Justyna Biskup – Naumienko – “Pędzel i ołówek” – 14:00 – 15:30
(Zajęcia filialne w ZSP nr 2)

PLAN ZAJĘĆCzwartek

PLASTYCZNE

Renata Korytkowska – Koło Techniki Plastyczne “Kreatywne Zabawy” -15:30-17:00

Renata Korytkowska – Koło Techniki Plastyczne- 17:10-18:40

Justyna Biskup – Naumienko – Koło plastyczne “Sztuki różne – malarstwo, rysunek, grafika” – 14:30- 16:00
Justyna Biskup – Naumienko – Koło rysunku i malarstwa – 16:15-17:45

MUZYCZNE

Joanna Pudełko – Zespół fletów – 14:30-16:00

( zajęcia filialne w SP 17 w Tychach)

Justyna Bujak – Koło wokalne “Kwintesencja” 1 – 11:00-11:45, 12:30-13:15

Justyna Bujak – koło wokalne “Kwintesencja” 2 – 13:40-15:10

TANECZNE

Joanna Buczyńska – Koło tańca nowoczesnego “Prymek” – 14:00-15:30

Joanna Buczyńska – Koło Tańca nowoczesnego “Prym” – 19:15-20:45

TEATRALNE
ARCHITEKTONICZNE

Magdalena Kostyra – Koło architektoniczne “Sztukarnia” – 13:30 – 15:00

Magdalena Kostyra – Koło architektoniczne “Formatura” – 16:00-17:30

KULTUROZNAWCZE
SZERMIERKA

Jaromir Zaradny – Koło szermierki – 15:00-16:30

( zajęcia filialne w ZSP 4 w Tychach)

Jaromir Zaradny – Koło szermierki gr. zaawansowana – 17:30-19:00

AIKIDO

PLAN ZAJĘĆPiątek

PLASTYCZNE

Joanna Janczykowska – Zajęcia Ceramiczne gr. 2A -16:30-17:45, gr. 2B – 18:00-19:15

Renata Korytkowska – Koło plastyczno – dekoratrskie  –  15:30-17:00

Renata Korytkowska – koło rękodzieła i biżuterii “Twórczy zakątek” – 17:10-18:40

MUZYCZNE

Michał Lech – Koło gry na gitarze “Riff”1 – 13:00-13:45, 13:50-14:35

Michał Lech – Koło gry na gitarze “Riff” 2 – 14:40-15:25, 15:30-16:15

Stanisława Zawadzka – Zespół wokalno – instrumentalny “Melodia” – 12:50-14:35

(zajęcia filialne w ZSP nr 4 w Tychach)

Stanisława Zawadzka –  Zespół wokalny “Nuteczki” – 15:30-16:30

TANECZNE

Anna Gogolok – Koło tańca “Neonki” – 16:00 – 16:45

Anna Gogolok – Koło tańca “Gaduły / Free Smile Junior” –  15:00 – 16:00

Anna Gogolok – Koło tańca “Free Smile” – 16:30 – 18:45

Anna Gogolok – koło tańca “Hijacked” – 19:00-20:30

TEATRALNE

Beata Chren – koło teatralne “Gędźba” – 13:30-15:00

(zajęcia filialne w ZSM w Tychach)

ARCHITEKTONICZNE
KULTUROZNAWCZE
SZERMIERKA
AIKIDO

© Copyright Młodzieżowy Dom Kultury nr 2 w Tychach. Stronę wykonała firma BlackWolf