PÓŁKOLONIE 2020/2021Półkolonie turnus 3

18 lipca 2023by admin

Półkolonie letnie 2023r. już za nami. W ostatnim tygodniu pogoda nas nie rozpieszczała raz było słonecznie , a raz padał deszcz. Ale to nie przeszkadzało półkolonistom- uśmiechnięci i zadowoleni zawsze bawili się doskonale. Poniedziałek tradycyjnie poświęciliśmy na zagadnienia związane z bezpieczeństwem na wakacjach i nie tylko. Po dawce wiedzy o bezpieczeństwie uczestnicy wyruszyli na basen miejski, gdzie pod czujnym okiem ratowników bawili się w wodzie. W tym tygodniu uczestniczyliśmy w dwóch wycieczkach autokarowych do Parku Rozrywki „ Twinpigs” w Żorach i w „Sali Zabaw Fikołki „w Bielsku – Białej. Wycieczki te dostarczyły dzieciom rozrywki , zabawy oraz pozwoliły na integrację grupy i poprawienie sprawności fizycznej .Turnus zakończyliśmy rozstrzygnięciem konkursów, wręczeniem nagród i rozdaniem pamiątkowych dyplomów. Do zobaczenia za rok.

Zapraszamy do fotorelacji!