KonkursyUroczyste podsumowanie IV Rejonowego Konkursu Plastycznego dla dzieci i młodzieży: „DRZEWO ŻYCIA“

13 kwietnia 2023by admin
https://mdk2tychy.pl/wp-content/uploads/2023/04/1070423-1280x720.jpg

IV Rejonowy Konkurs Plastyczny „Drzewo życia” Po raz kolejny zaprosiliśmy dzieci i młodzież z terenu naszego miasta oraz okolicznych gmin do udziału w naszym konkursie plastycznym. Jak co roku młodzi artyści przedstawili nam swoje wizje DRZEWA jako symbolu przyrody i jej determinacji w walce o  przetrwanie. Drzewa, które nas chronią przed wiatrem, deszczem, dają nam...

IV Rejonowy Konkurs Plastyczny „Drzewo życia”

Po raz kolejny zaprosiliśmy dzieci i młodzież z terenu naszego miasta oraz okolicznych gmin do udziału w naszym konkursie plastycznym. Jak co roku młodzi artyści przedstawili nam swoje wizje DRZEWA jako symbolu przyrody i jej determinacji w walce o  przetrwanie. Drzewa, które nas chronią przed wiatrem, deszczem, dają nam tlen, cień i owoce. Drzewo które jest symbolem odradzania się przyrody. Piękno tego wytworu natury zostało wspaniale zinterpretowane przez 115 młodych artystów, co jest wspaniałym dowodem na ich wrażliwość i odpowiedzialność za naszą przyszłość. Prace są interesujące i bardzo różnorodne. Daje nam to wskazówkę, że warto kontynuować tę ideę. Bardzo dziękujemy uczniom, wychowankom i ich opiekunom za udział w tym przedsięwzięciu i gratulujemy laureatom.

Podsumowanie konkursu odbyło się 28.04.2023 roku w siedzibie naszej placówki.

Zapraszamy za rok.

Zapraszamy do fotorelacji:

 

—-

Szanowni Państwo.

Poniżej publikujemy protokół z tegorocznymi laureatami konkursu.

Drzewo życia protokół 2023

Zapraszamy wszystkich w dniu 28.04.2023 o godzinie 10:00 na uroczyste podsumowanie konkursu wraz z wręczeniem nagród.

Podsumowanie odbędzie się w siedzibie naszej  placówki przy ul. Elfów 56 w Tychach.

 

 

 

 

Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież do wzięcia udziału w naszym konkursie plastycznym “Drzewo Życia”

Regulamin poniżej

 

Drzewo życia-konkurs regulamin2023

© Copyright Młodzieżowy Dom Kultury nr 2 w Tychach. Stronę wykonała firma BlackWolf