AktualnościPOCZĄTEK ROKU SZKOLNEGO W MDK2

31 sierpnia 2022by admin
https://mdk2tychy.pl/wp-content/uploads/2022/08/img_20190828_141355.png

Szanowni Państwo!! w zakładce KOŁA ZAINTERESOWAŃ/PLAN ZAJĘĆ znajdą Państwo wstępny plan na nowy rok szkolny 2022/2023. Nastąpiło u Nas kilka zmian!!! Oczywiście pozytywnych!!! Dzieci zapisane do koła wokalnego “My Voice” Pani Anny Góreckiej -Czarny oraz do kół wokalnych Pani Justyny Bujak będą miały od tego roku przyjemność kontynuowania swojej pasji w kole wokalnym “Vocal Stage”...

Szanowni Państwo!!

w zakładce KOŁA ZAINTERESOWAŃ/PLAN ZAJĘĆ znajdą Państwo wstępny plan na nowy rok szkolny 2022/2023.

Nastąpiło u Nas kilka zmian!!! Oczywiście pozytywnych!!!

Dzieci zapisane do koła wokalnego “My Voice” Pani Anny Góreckiej -Czarny oraz do kół wokalnych Pani Justyny Bujak będą miały od tego roku przyjemność kontynuowania swojej pasji w kole wokalnym “Vocal Stage” prowadzonym przez Pana Michała Lecha, a młodzież w zespole wokalno- instrumentalnym “Progresja” Pani Katarzyny Giedwiłło.

Z przykrością – dla Nas, informujemy że na zasłużony odpoczynek udaje się Pani Anna Kieltyka, której z CAŁEGO SERCA DZIĘKUJEMY ZA ZAANGAŻOWANIE I PRACĘ W NASZYM ZESPOLE!!! Wychowankowie z koła Iskierki przechodzą pod pieczę Pani Joanny Buczyńskiej do koła “Pointe” lub “AttIude”, Koło Promyk w całości przejmuje Pani Natalia Gatner.

W kołach u Pana Adama Niesyto także nastąpiły zmiany organizacyjne, proszę Państwo zweryfikowali do jakiego koła zostały przypisane Państwa pociechy.

Listy Kół są wywieszone w naszej placówce, zachęcamy do podejścia i sprawdzenia.

O terminie rozpoczęcia zajęć będziemy informować na bieżąco!!!

DO ZOBACZENIA!!!

 

 

 

© Copyright Młodzieżowy Dom Kultury nr 2 w Tychach. Stronę wykonała firma BlackWolf