AktualnościKONCERT DZIECI – RODZICOM

30 maja 2022by admin
https://mdk2tychy.pl/wp-content/uploads/2022/05/1070028-1280x720.jpg

  23 maja w Teatrze Małym w Tychach, po dwuletniej przerwie, odbył się koncert DZIECI – RODZICOM. Wychowankowie z 13 zespołów scenicznych działających w Młodzieżowym Domu Kultury nr 2, zaprezentowali swoje talenty i umiejętności zdobyte na zajęciach kół: wokalnych, instrumentalnych, tanecznych i teatralnych. Występy dedykowane były zaproszonym rodzicom młodych wykonawców, którzy mogli podziwiać efekt całorocznej...

 

23 maja w Teatrze Małym w Tychach, po dwuletniej przerwie, odbył się koncert DZIECI – RODZICOM. Wychowankowie z 13 zespołów scenicznych działających w Młodzieżowym Domu Kultury nr 2, zaprezentowali swoje talenty i umiejętności zdobyte na zajęciach kół: wokalnych, instrumentalnych, tanecznych i teatralnych. Występy dedykowane były zaproszonym rodzicom młodych wykonawców, którzy mogli podziwiać efekt całorocznej pracy swoich pociech.

Koncert stał się tez okazja, do oficjalnego pożegnania pani dyrektor MDK nr 2 Ewy Baran, która we wrześniu po 6 letniej kadencji przechodzi na emeryturę.

W finale koncertu wszyscy występujący zgromadzili się na scenie i odśpiewali gromkie „Sto lat”. Całość występów oraz wspólne wykonanie „Sto lat” zostało przyjęte owacją na stojąco przez wzruszonych rodziców.

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO KOCHANI RODZICE

DZIĘKUJEMY, ŻE JESTEŚCIE Z NAMI

Zapraszamy do fotorelacji.

© Copyright Młodzieżowy Dom Kultury nr 2 w Tychach. Stronę wykonała firma BlackWolf