KonkursyPodsumowanie -III Rejonowy Konkurs “Drzewo Życia”

21 kwietnia 2022by admin
https://mdk2tychy.pl/wp-content/uploads/2022/04/1060467-1280x720.jpg

    W dniu 29.04.2022 odbyło się uroczyste podsumowanie i wręczenie nagród w  III Rejonowym Konkursie “Drzewo Życia” Zapraszamy do udziału za rok!   Szanowni Państwo!   W dniu 20.04.2021 r. jury w składzie: Renata Korytkowska – nauczyciel plastyki Magdalena Kostyra – nauczyciel plastyki Adam Niesyto – nauczyciel plastyki oceniło 56 prac przesłanych do naszej...

 

 

W dniu 29.04.2022 odbyło się uroczyste podsumowanie i wręczenie nagród w  III Rejonowym Konkursie “Drzewo Życia”

Zapraszamy do udziału za rok!

 

Szanowni Państwo!

 

W dniu 20.04.2021 r. jury w składzie:

Renata Korytkowska – nauczyciel plastyki

Magdalena Kostyra – nauczyciel plastyki

Adam Niesyto – nauczyciel plastyki

oceniło 56 prac przesłanych do naszej placówki z Tyskich szkół i placówek oświatowych na III Rejonowy Konkurs Plastyczny „Drzewo życia”.

Jury przyznało 3 nagrody, 4 wyróżnienia i 32 kwalifikacje do wystawy pokonkursowej.

Zachęcamy do zapoznania się z protokołem

PROTOKÓŁ DRZEWO ŻYCIA

 

Kilka uwag o konkursie:

Coraz częściej słyszymy w mediach, że nieuchronnie zmierzamy ku zagładzie naszej cywilizacji. Zatruwamy powietrze, wodę i ziemię. Niszczymy oazy, wycinamy lasy, eksploatujemy złoża. Ziemia umiera. Co jest naszym największym sprzymierzeńcem      w walce o nasze przetrwanie?  Najwytrwalsza w walce z naszymi błędami jest sama przyroda. Przyroda, która się broni, odbudowuje, regeneruje i daje nam szansę na przedłużenie egzystencji. Symbolem przyrody i jej determinacji w walce o  przetrwanie jest „drzewo“. Drzewo, które nas chroni przed wiatrem, deszczem, daje nam tlen, cień i owoce. Drzewo które jest symbolem odradzania się przyrody. Piękno tego wytworu natury jest tak bogate i niezaprzeczalne, że postanowiliśmy poprosić Was, drodzy młodzi artyści, o przedstawienie swojej wizji drzewa życia. Liczymy na ciekawe pomysły i interpretacje tematu. 

Drzewo życia-konkurs regulamin2022

© Copyright Młodzieżowy Dom Kultury nr 2 w Tychach. Stronę wykonała firma BlackWolf