OsiągnięciaZ TYCH CIEKAWYCH – MIASTO NASZYMI OCZAMI

18 października 2021by admin
https://mdk2tychy.pl/wp-content/uploads/2021/10/WhatsApp-Image-2021-10-18-at-15.41.20-4-1280x1345.jpeg

Z TYCH CIEKAWYCH – MIASTO NASZYMI OCZAMI to tytuł konkursu plastycznego w którym Nasi wychowankowie wzięli udział . Celem konkursu było przedstawienie najciekawszych i najbardziej charakterystycznych miejsc naszego miasta. Wszystkim laureatom ogromnie GRATULUJEMY!!! Wystawę można oglądać w Gemini Park Tychy.   Praca Aleksandry Dudek z pracowni Pana Adama Niesyto praca zbiorowa: Alicja Jendrysko, Maria Jendrysko...

Z TYCH CIEKAWYCH – MIASTO NASZYMI OCZAMI to tytuł konkursu plastycznego w którym Nasi wychowankowie wzięli udział . Celem konkursu było przedstawienie najciekawszych i najbardziej charakterystycznych miejsc naszego miasta.

Wszystkim laureatom ogromnie GRATULUJEMY!!!

Wystawę można oglądać w Gemini Park Tychy.

 

Praca Aleksandry Dudek z pracowni Pana Adama Niesyto

praca zbiorowa: Alicja Jendrysko, Maria Jendrysko z pracowni Pana Adama Niesyto,

praca Wiktora Rożek z pracowni Pana Adama Niesyto

praca Natalii Franeckiej z pracowni Pani Magdaleny Kostyra

praca zbiorowa: Julii Cofały, Zuzanny Pisarzowskiej, Joanny Gmrot z pracowni Pani Magdaleny Kostyra

 

© Copyright Młodzieżowy Dom Kultury nr 2 w Tychach. Stronę wykonała firma BlackWolf