Do poprawnego oglądania tej strony, należy włączyć obsługę JavaScript!


OGŁOSZENIA - WYDARZENIA

W dniach 18-19.11.2019 sekretariat czynny do godziny 15.00
Konkurs "Tęczowy Kalendarz"
Protokół z posiedzeniea Jury XVII Międzynarodowego Kunkursu Plastycznego Dzieci i młodzieży „TĘCZOWY KALENDARZ”
Protokół
Nasze sukcesy
Miło nam poinformować, że w XX Międzynarodowym Konkursie Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży "Zawsze zielono, zawsze niebiesko" organizowanym przez Galerię i Ośrodek Plastycznej Twórczości Dziecka w Toruniu nagrodę zdobyła Sylwia Mann a kwalifikacje do wystawy otrzymały: Maria Kosicka i Katarzyna Gładyś z pracowni Adama Niesyto. Gratulacje dla laureatek tym większe, że na konkurs wpłynęło 11409 prac z 49 krajów z całego Świata. Jury przyznało tylko 100 nagród a 1004 prace zakwalifikowano do wystawy.
Praca Sylwii Mann
UWAGA!
Nowe koło rysunku /malarstwa w czwartek:14:30 - 16:00
Nowe koło grafika/rysunek/malarstwo w czwartek 16:15 - 17:45

Nowe koło wokalne My Voice grupa 1 od 8 do 13 lat poniedziałek 15:00 - 16:30
Nowe koło wokalne My Voice grupa 2 od 14 od 16 lat poniedziałek 16:45 - 18:15
Rekrutacja 2019_2020
Wykaz wolnych miejsc do rekrutacji uzupełniajacej na rok 2019/2020
wykaz
Piknik Rodzinny
KONCERT DZIECI – RODZICOM
24 maja w Teatrze Małym w Tychach odbył się koncert DZIECI – RODZICOM. Wychowankowie Młodzieżowego Domu Kultury nr 2 zaprezentowali swoje talenty i umiejętności zdobyte na zajęciach kół wokalnych, instrumentalnych i tanecznych. Koordynatorem koncertu była Pani Renata Korytkowska. Występy dedykowane były zaproszonym rodzicom młodych wykonawców, którzy mogli podziwiać efekt całorocznej pracy swoich pociech. W finale koncertu wszyscy występujący zgromadzili się na scenie i odśpiewali gromkie „Sto lat”. Koncert został bardzo ciepło przyjęty przez wzruszonych rodziców i gości.
W imieniu całej społeczności MDK 2 jeszcze raz składamy wszystkim rodzicom najserdeczniejsze życzenia!
Nasze sukcesy
Miło nam poinformować, że w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Kwiat dziełem doskonałym" o rganizowanym przez Polkowickie Centrum Animacji i Wiejski Ośrodek Kultury w Sobinie wyróżnienia zdobyły: Natalia Serba i Daria Będkowska za prace wykonane w pracowni Adama Niesyto. Gratulacje!
Nasze sukcesy
Miło nam poinformować, że w 21 Międzynarodowym Konkursie Plastycznym „To co piękne wokół nas” organizowanym przez Młodzieżowy Ośrodek Pracy Twórczej w Dąbrowie Górniczej nagrodę zdobyła Sylwia Mann z pracowni Adama Niesyto. Gratulacje!
Nasze występy
W dniu 15.05 zespół Wokalny Cantare przygotowany przez Panią Karolinę Kantykę-Dziwisz wziął udział w XVII Ogólnopolskim Festiwalu Ekspresji w Katowicach. Na scenie Miejskiego Domu Kultury Koszutka wykonał utwory zespołu Little mix.
Festiwal Kultury Japońskiej
UWAGA Rodzice/Opiekunowie
Zmiana terminu rozpoczęcia rekrutacji.
Wyniki kontynuacji wraz z ilościami wolnych miejsc zostanie wywieszone w dniu 10.05.2019r.
Rekrutacja na nowy rok szkolny rozpocznie sie od dnia 13.05.2019r.
Szanowni Państwo
Przedłużamy termin złożenia prac na konkurs "Kraj kwitnącej wiśni - krajobrazy Japonii" do 7.05.2019r.
Regulamin Konkursu
UWAGA Rodzice/Opiekunowie
Szanowni Państwo!
Od dnia 1.03.2019 do 12.04.2019r można składać u nauczyciela prowadzącego wnioski o kontynuowanie uczestnictwa w zajęciach, w nowym roku szkolnym 2019/2020r.
formularz
Nasze sukcesy
W REGIONALNYM FINALE KONKURSU MŁODYCH ARTYSTÓW MIĘDZYNARODOWEJ FEDERACJI LOTNICZEJ FAI-2019, której organizatorem na terenie naszego województwa jest Aeroklub Śląski z siedzibą w Katowicach pt.”Moje marzenie o lataniu”, nagrody zdobyły "Sylwia Mann, Agnieszka Belowska i Maria Kosicka" a wyróżnienia "Natalia Ząbek i Lena Karoń" z pracowni Adama Niesyto. Gratulacje!
Dyplom Sylwii Mann
Dyplom Agnieszki Belowskiej
Podsumowanie 4. Miejskiego Konkursu "Woda - trzy stany skupienia"
28 marca w siedzibie MDK nr 2, odbyło się uroczyste podsumowanie Konkursu Plastycznego WODA -TRZY STANY SKUPIENIA. Decyzją jurorów nagrodzono 4 prace, wyróżniono 4, a do wystawy zakwalifikowano 33 spośród 115 prac, które spełniły wymagania regulaminowe. Podsumowaniu towarzyszyło otwarcie wystawy pokonkursowej, oraz uroczyste wręczenie nagród przybyłym laureatom.
Zachęcamy do obejrzenia wystawy prezentowanej w holu MDK nr 2.
Serdecznie gratulujemy wszystkim laureatom.
Szanowni Państwo!!
W związku z długotrwałą nieobecnością Pani Beaty Kordon, proponujemy zajęcia w zastępstwie prowadzone w dniach:

zajęcia rysunek wtorek od 14:00 - 15:30 P. Magdalena Kostyra
zajęcia malarstwo/rysunek czwartek od 14:00 - 15:30 P. Adam Niesyto
zajęcia grafika, malarstwo, rysunek czwartek od 17:15-18:45 P. Renata Korytkowska

Serdecznie zapraszamy!
Prosimy o telefoniczne potwierdzenie chęci uczęszczania dziecka do danego koła. tel. 32 227 31 10
Nasze sukcesy
W X OGÓLNOPOLSKIM BIENNALE PLASTYCZNYM „KOT 2019” kwalifikacje do wystawy pokonkursowej zdobyły: Aleksandra Polit i Sylwia Mann z pracowni Adama Niesyto. Gratulacje!
Nasze sukcesy
W OGÓLNOPOLSKIM FINALE KONKURSU MŁODYCH ARTYSTÓW MIĘDZYNARODOWEJ FEDERACJI LOTNICZEJ FAI - 2019, której organizatorem na terenie naszego kraju jest Aeroklub Polski z siedzibą w Warszawie pt.”Moje marzenie o lataniu”, nagrodę zdobyła Sylwia Mann a wyróżnienie Agnieszka Belowska z pracowni Adama Niesyto.
Jednocześnie zobowiązano sekretarza konkursu do przekazania prac do Biura ZAP, w terminie do 14 marca br., w celu przesłania ich do siedziby FAI (Lozanna –Szwajcaria).
Prace zwycięzców są prezentowane na stronie internetowej organizatora Finału Ogólnopolskiego (www.bemowskie.pl/aeromodelklub).
Gratulacje!
XXII Rejonowy Konkurs Plastyczny "Muzyka i Obraz" wernisaż
W dniu 1.03.2019 roku w siedzibie naszej placówki odbyło się podsumowanie i wernisaż XXII Rejonowego Konkursu Plastycznego „Muzyka i Obraz”. W konkursie wzięło udział 40 uczestników z 13 placówek kulturalno-oświatowych z Tychów, Łazisk Górnych, Mikołowa i Katowic. Łącznie, podczas konkursu wykonano 52 prace ilustrujące jeden z wybranych klasycznych utworów muzycznych. Uczestnicy konkursu zinterpretowali wybrany utwór podczas trwającego ok. trzech godzin konkursu.

Inspiracją do wykonanych prac były utwory:
1. Artur Honegger- „Symfonia nr 3”
2. György Ligeti- „6 Bagatel na kwintet dęty”
3. Wolfgang Amadeusz Mozart „Piano Concert nr 21, c-dur, część 2.

Decyzją jurorów nagrodzono 10 prac, wyróżniono 8, a 14 zakwalifikowano do wystawy.
Serdecznie gratulujemy wszystkim laureatom.
Dzień babci i dziadka
Dnia 29.01 w naszej placówce mieliśmy zaszczyt gościć Babcie i Dziadków naszych Wychowanków.
Zapraszamy do fotorelacji z Koncertu.
XXVII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Witaj gwiazdko złota" 2018
"Orszak Trzech Króli"
6 stycznia 2018r Koło Teatralne Theatron w składzie: Oliwia Granica, Marlena Kuczyńska, Julita Marszołek, Julia Łuczun, Natalia Świder, Patrycja Chwedczuk, Amelia Bluszcz, Adela Moor, Dorota Sokołowska, Jan Robert Skarboń - wzięło czynny udział w tyskim Orszaku Trzech Króli.
Nasi wychowankowie zaprezentowali na Placu Baczyńskiego scenę pt. „Walka dobra ze złem”. Był to już piąty raz kiedy przedstawiciele naszego koła teatralnego reprezentowali nas na dużej imprezie miejskiej, jaką od lat jest Orszak Trzech Króli
Nasze sukcesy
XXVII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Witaj, gwiazdko złota” organizowany przez MDK 1, wyłonił wielu laureatów spośród wychowanków naszej placówki:
NAGRODY:
Laura Michalak pracownia - Renaty Korytkowskiej
Emilia Sikorska pracownia ceramiki - Renaty Korytkowskiej
WYRÓŻNIENIA:
Zuzanna Biernat pracownia - Adama Niesyto
Agata Konieczna pracownia - Beaty Kordon
Klara Sierek pracownia - Renaty Korytkowskiej
WYRÓŻNIENIE PRZEZ KWALIFIKACJE DO WYSTAWY:
Klara Banaś pracownia ceramiki - Renaty Korytkowskiej
Patrycja Draczyńska pracownia ceramiki- Renaty Korytkowskiej
Sylwia Deka pracownia - Renaty Korytkowskiej
Paulina Jarecka pracownia - Renaty Korytkowskiej
Lena Kołodziejczyk pracownia ceramiki- Renaty Korytkowskiej
Aleksandra Kniaziuk pracownia - Adama Niesyto
Maja Muszyńska pracownia - Adama Niesyto
Weronika Ździebko pracownia - Renaty Korytkowskiej.
Gratulujemy!!!
XVI Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Tęczowy kalendarz"
Tegoroczna edycja Konkursu Plastycznego „Tęczowy kalendarz”, to coraz większe wyzwanie. Na konkurs wpłynęło 2360 prac z 275 placówek: z Serbii, Bułgarii, Ukrainy, Białorusi i oczywiście z Polski. To już po raz szesnasty mamy zaszczyt mierzyć się z oceną i wyborem, naszym zdaniem, najciekawszych prac plastycznych nadesłanych z tych 5 krajów Europy. Od 11 lat koordynatorem konkursu jest Pan Adam Niesyto, dzięki któremu „Tęczowy kalendarz” stał się konkursem międzynarodowym. Podsumowanie tegorocznej edycji konkursu miało miejsce w naszej placówce 14 grudnia 2018 r.
Swoją obecnością uświetnili naszą uroczystość Pan Wiceprezydent Miasta Tychy Maciej Gramatyka i Dyrektor Miejskiego Centrum Oświaty Pani Dorota Gnacik oraz kilku dyrektorów zaprzyjaźnionych placówek oświatowych.
Dla gości wystąpił zespół instrumentalno-wokalny „Progresja”, prowadzony w MDK 2 przez Panią Katarzynę Giedwiłło. Zapraszamy również do fotorelacji.
Koncert "Dzieci-Dzieciom"
Koncert odbył się w Szkole Muzycznej, organizowany przez MDK 2 w Tychach. Koncert przygotowany przez wychowanków MDK nr 2 w Tychach, stanowi prezent przedświąteczny dla dzieci i młodzieży z ZSS nr 8 w Tychach oraz OREW w Tychach.
Serdecznie dziękujemy za tak liczne przybycie! Zapraszamy również do fotorelacji.
Nasze sukcesy
Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Rzeka – dziedzictwo natury, kultury i tradycji” pod patronatem Burmistrza Łap sporządzony w Łapach to ciekawe wydarzenie artystyczne w kalendarzu konkursów dla dzieci i młodzieży. W tym roku w konkursie wzięli też udział nasi wychowankowie. Na konkurs wpłynęły 763 prace plastyczne z 109 placówek.
Miło nam poinformować, że wśród laureatów znalazły się dwie wychowanki pracowni Pana Adama Niesyto:
III nagrodę w konkursie zdobyła Sylwia Mann a wyróżnienie Zuzanna Korczyńska. Gratulujemy!!!
Podsumowanie Konkursu Plastycznego "MOJA KSIĄŻKA"
21 listopada w MEDIATECE, odbyło się uroczyste podsumowanie Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego „MOJA KSIĄŻKA”, zorganizowanego przez Młodzieżowy Dom Kultury nr 2 w Tychach we współpracy z tyską Miejską Biblioteką Publiczną.
Na konkurs wpłynęły 44 prace z 18 placówek i 15 miejscowości. Podsumowaniu towarzyszyło otwarcie wystawy pokonkursowej, połączone z wręczeniem nagród licznie przybyłym laureatom. Imprezę uświetnili swoimi występami wychowankowie Młodzieżowego Domu Kultury: zespół wokalny „Cantare” prowadzony przez panią Karolinę Kantykę – Dziwisz oraz zespół taneczny „Swing”, pod kierunkiem pani Natalii Gatner.
Uroczystość poprowadziła pomysłodawczyni konkursu i jego koordynator Renata Korytkowska.
Zapraszamy wszystkich do obejrzenia wystawy pokonkursowej, która prezentowana będzie w Dziale dla dzieci tyskiej Biblioteki Głównej (Mediateka).
Zapraszamy również do fotorelacji.
Nasze sukcesy
W Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Śniło mi się, że…” 4. edycja zorganizowanym przez Miejski Dom Kultury "Muflon” w Jeleniej Górze kwalifikacje do wystawy zdobyły Wiktoria Oleksyk, Marta Berger i Julia Borkowska z Pracowni Plastycznej Beaty Kordon. Gratulujemy!
Wyniki Konkursu "Teczowy Kalendarz"
PROTOKÓŁ Z POSIEDZENIA JURY XVI MIĘDZYNARODOWEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO DZIECI I MŁODZIEŻY „TĘCZOWY KALENDARZ”
Protokół
Wyniki Konkursu "Sportowcy Stulecia"
Protokół z posiedzenia jury Miejskiego Konkursu Plastycznego "SPORTOWCY STULECIA".
Protokół
Wyniki Konkursu "Moja Książka"
Protokół z posiedzenia jury Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego, MOJA KSIĄŻKA, zorganizowanego przez Młodzieżowy Dom Kultury nr 2 w Tychach i Miejską Bibliotekę Publiczną w Tychach.
Protokół
Nasze sukcesy
W XV Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Pocztówka z wakacji” zorganizowanym przez Wawerskie Centrum Kultury Filia Zastów w Warszawie wyróżnienie zdobył wychowanek pani Beaty Kordon Olaf Mystek. Gratulujemy!
Nasze występy
W dniu 12.10.2018 zespoły Swing i Focus pani Natalii Gatner wystąpiły podczas Dnia Edukacji Narodowej w III Liceum Ogólnokształcącym im. Stanisława Wyspiańskiego w Tychach.
Nasze sukcesy
W Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Odyseje Piłsudskiego" organizowanym przez Dom Literatury w Łodzi wychowanki pracowni Adama Niesyto zdobyły dwa wyróżnienia. Są to Sylwia Mann i Katarzyna Gładyś. Serdecznie gratulujemy!
Nasze sukcesy
W XV Międzynarodowym Biennale Twórczości Dzieci i Młodzieży pt. "William Turner-Słońce we mgle" finalistką została Zuzanna Korczyńska z pracowni Adama Niesyto. Serdecznie gratulujemy!
Dyplom
dyplom
Szanowni Rodzice\Opiekunowie
Spełniając obowiązek informacyjny wobec właścicieli danych osobowych informujemy, że Państwa adres e-mailowy przetwarzany jest w naszej placówce: Młodzieżowy Dom Kultury nr 2 w Tychach, ul. Elfów 56 43-100 Tychy w celach komunikacji, na podstawie art.6 ust.1 lit.e) RODO.
Podanie danych wynika z potrzeby szybkiego kontaktu, a nie podanie ich ogranicza kontakt do tradycyjnego za pośrednictwem poczty.
Dane osobowe będą udostępniane innym odbiorcom, na zasadzie dalszego przesyłania poczty dot. konkretnej omawianej tematyki w gronie większej grupy osób, a także dostawcom usług hostingowych.

Dane osobowe zostały pozyskane z różnych źródeł, tj.:
• bezpośrednio od Państwa, co uznajemy, jako wyrażenie zgody poprzez wykonanie konkretnej aktywności lub podpisanie zgody na kontakt teleinformatyczny
• z publicznych stron internetowych (kategorie: dane zwykłe, adres e-mail, numer telefonu, nazwa lub imię i nazwisko, adres)
Dane będą przetwarzane przez jeden rok od momentu ostatniego kontaktu lub do momentu otrzymania żądania ich usunięcia.
Zakres przetwarzanych danych: adres e-mail, nazwa, adres, imię i nazwisko, treść informacji.
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych
25 V KONCERT DZIECI – RODZICOM
Tradycyjnie, jak co roku w Teatrze Małym w Tychach odbył się koncert DZIECI – RODZICOM, w którym wychowankowie Młodzieżowego Domu Kultury nr 2 zaprezentowali talenty i umiejętności zdobyte na zajęciach kół wokalnych, instrumentalnych, tanecznych i teatralnych. Występy dedykowane były zaproszonym rodzicom młodych wykonawców. Pokazały one doskonałe przygotowanie zespołów. W finale koncertu wszyscy występujący zgromadzili się na scenie i odśpiewali gromkie „Sto lat”. Całość jak i wspólne wykonanie „Sto lat” zostało entuzjastycznie przyjęte przez wzruszonych rodziców. WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO
Nasze sukcesy
W Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym pt. „Martwa Natura” organizowanym przez Młodzieżowy Dom Kultury w Rzeszowie wyróżnienia przez kwalifikację do wystawy otrzymali: Zuzanna Korczyńska i Piotr Ludynia z pracowni Adama Niesyto Gratulujemy!
Nasze występy
W dniu 04.06.2018 r. zespół Takt pani Natalii Gatner rozpoczął swoim występem odbywający się w ZSP4 Dzień Sportu.
foto 1
foto 2
foto 3
Nasze występy
W dniu 1.06 z okazji Dnia Dziecka został zorganizowany festyn rodzinny przy szkole w Wartogłowcu. Gaduły oraz Free Smile zaprezentowały swoje umiejętności umilając czas widowni. Pani Anna Gogolok również poprowadziła warsztaty taneczne w których mogli wziąć udział wszyscy uczestnicy festynu
Nasze sukcesy
W dniu 26.05.18 grupa Hijacked, która reprezentowała Nasza placówkę wzięła udział w V Ogólnopolskim Konkursie Tańca - Dance Passion. Grupa Hijacked została połączona z grupą Ackee Crew z Chorzowa, którą również prowadzi Pani Ania Gogolok. W kategorii dancehall dziewczyny zajęły I MIEJSCE. Gratulujemy!
Nasze sukcesy
Zespół Swing pani Natalii Gatner wytańczył II miejsce podczas XIV Wojewódzkiego Festiwalu Muzyki i Tańca w Lędzinach. Gratulujemy!
Pokaz w Dziennym Domu opieki Społecznej "Wrzos" w Tychach
W dniu 15.05. trzy grupy taneczne prowadzone przez Annę Gogolok zostały zaproszone do Dziennego Domu Pomocy Społecznej "Wrzos", gdzie mogły pokazać swój bogaty repertuar taneczny zaproszonym gościom. Poniżej na zdjęciach Gaduły, Free Smile oraz Hijacked. Czekamy z niecierpliwością na artykuł, który być może pojawi się w gazecie. Dziękujemy za zaproszenie i liczymy na współpracę.
Podziękowanie
Występ wychowanków MDK nr 2 podczas Opole Artis 2018
Podczas drugiego dnia festiwalowych doznań artystycznych 3 Ogólnopolskich Spotkaniach Artystycznych „OPOLE ARTIS” – 16 maja, miały okazję zaprezentować się nasze zespoły, czego inicjatorem była Pani Dyrektor Ewa Baran. W odpowiedzi na zaproszenie Pani Dyrektor Młodzieżowego Domu Kultury w Opolu Elżbiety Marciniszyn, na scenie Amfiteatru opolskiego, podczas uroczystej Gali 3 Ogólnopolskich Spotkań Artystycznych „OPOLE ARTIS” wystąpiły: Zespół wokalny Cantare prowadzony przez Panią Karolinę Kantykę-Dziwisz oraz Zespół tańca towarzyskiego Swing prowadzony pod kierunkiem Pani Natalii Gatner.
Nasze sukcesy
W Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Świat mojej wyobraźni" 2018; zorganizowanym przez Miejski Dom Kultury "Muflon" z Jeleniej Góry wyróżnienie otrzymała Aleksandra Jewuła z pracowni Adama Niesyto. Gratulujemy!
Wystawa „Inicjały i miniaturki jako ozdoby książek”
Z okazji Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek dzieci z pracowni plastycznej MDK nr 2 w Tychach prowadzonej przez Beatę Kordon zapraszają na wystawę swoich prac: „Inicjały i miniaturki jako ozdoby książek”. Wernisaż odbył się 9.05.2018 r. wystawę można podziwiać do czerwca w MEDIATECE - Miejskiej Bibliotece Publicznej, al. Piłsudskiego 16. Zapraszamy!
Nasze sukcesy
Nasza podopieczna Magdalena Kulisz z Koła Teatralnego Theatron w sobotę 19 maja 2018 roku brała udział w Turnieju Recytatorskim, który odbył się w ramach IV LOGOS FEST Tyskiego Festiwalu Słowa. Nasza wychowanka prezentowała tekst patrona tegorocznej edycji festiwalu - Wojciecha Młynarskiego pt. "Baba o sześciu cyckach". Konkurs był uwieńczonym widowiskiem scenicznym pod tytułem "Jeszcze w zielone gramy", które odbyło się w przestrzeni Galerii StrefArt. Jury w składzie: Andrzej Warcaba, Katarzyna Flader-Rzeszowska oraz Paweł Drzewiecki wyróżniło Magdalenę Kulisz, dzięki czemu mogła ona odebrać nagrody książkowe z rąk wiceprezydent Darii Szczepańskiej na Gali Finałowej w tyskiej Mediatece, tuż przed występem gwiazdy tegorocznej edycji - Krystyny Jandy.
Magdalena Kulisz z wyróżnieniem i nagrodami książkowymi
Nasze sukcesy
W Ogólnopolskim Konkursie Plastyczny. „Bezdroża fantazji - w świecie mitów” I nagrodę zdobyła Małgosia Łaskawska. Konkurs zorganizował Młodzieżowy Dom Kultury w Będzinie.
W Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Świat mojej wyobraźni” zorganizowanym przez Miejski Dom Kultury Muflon z Jeleniej Góry wyróżnienie otrzymała Marta Berger. Kamila Krawiec uzyskała kwalifikacje do wystawy w XV Ogólnopolskiej Wiośnie Młodych Talentów Prezentacje 2018 „Wszystkie kolory wiosny”. Organizatorem imprezy był Hajnowski Dom Kultury.
Wszystkie dziewczyny reprezentują Pracownię Plastyczną Beaty Kordon Gratulujemy!!!
Nasze sukcesy
Miło nam poinformować o kolejnych sukcesach naszych wychowanek. W I OGÓLNOPOLSKIM BIENNALE GRAFIKI KOMPUTEROWEJ I MINIATURY PLASTYCZNEJ "W ODCIENIACH BIELI" PORTRETY ZWIERZĄT organizowanym przez Centrum Edukacji Kulturalnej Dzieci i Młodzieży we Wrocławiu jury po przejrzeniu i ocenie 1826 prac nadesłanych na konkurs przyznało nagrody i wyróżnienia:
W swojwj kategori wiekowe nagrodę zdobyła Sylwia Mann, z pracowni Adama Niesyto a Kwalifikację do wystawy Emilia Grolik z pracowni Pani Beaty Kordon. Serdecznie gratulujemy!
Wyniki konkursu "Manga Factory"
Wyniki
Nasze sukcesy
Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Rysunkowego "PRZYRODA POLSKA - MELODIA MGIEŁ NOCNYCH" Na konkurs wpłynęło 158 prac z różnych placówek z całej Polski, w kategorii wiekowej od 13-16 lat I miejsce zdobyła Katarzyna Gładyś z pracowni Adama Niesyto. Gratulacje!
Dyplom
Konkurs "Fantastyczne motyle"
Serdecznie zapraszamy do obejrzenia pięknej wystawy prac tyskich dzieci, które wzięły udział w 2. Miejskim Konkursie Plastycznym z cyklu NAJPIĘKNIEJSZE I NIEPOWTARZALNE - FANTASTYCZNE MOTYLE. Na konkurs wpłynęło 109 prac z 12 tyskich placówek oraz 1 praca została dostarczona indywidualnie. Wystawa pokonkursowa obejmuje wszystkie dzieła nagrodzone i zakwalifikowane do ekspozycji. Podczas wernisażu laureaci konkursu odebrali nagrody i pamiątkowe dyplomy. Wernisaż uświetnił występ zespołu Swing, który przedstawił pasodoble w choreografii Natalii Gatner. Od 20.04.2018 r do końca maja prace są wystawione w holu naszej placówki. Serdecznie zapraszamy!

Osób online na stronie: 1