Do poprawnego oglądania tej strony, należy włączyć obsługę JavaScript!


OGŁOSZENIA - WYDARZENIAUWAGA!!!

Piątkowe zajęcia Pani Renaty Korytkowskiej tymczasowo zostają przeniesione na wtorki, według harmonogramu:
2.03.2018r przeniesione na 6.03.2018 ( wtorek)
9.03.2018r. przeniesione na 13.03. 2018r. ( wtorek)
16.03.2018r. przeniesione na 3.04.2018r. ( wtorek)
godziny pozostają bez zmian.
o zmianach godzin lub formy zajęć będziemy informować na bieżąco.

Nasze występy
13 marca odbyły się przesłuchania wokalne w ramach XX Wojewódzkich Przeglądów Artystycznych Dzieci i Młodzieży w MDK Gliwice. Wzięły w nich udział solistki z zespołu wokalnego Cantare przygotowane przez Karolinę Kantykę - Dziwisz.
Nasze reprezentantki
Podziękowanie
Nasze sukcesy
Miło nam poinformować, że w XXV MIĘDZYNARODOWYM KONKURSIE PLASTYCZNYM „MIESZKAM W BESKIDACH”- wychowankowie pracowni plastycznej Adama Niesyto zdobyli:
NAGRODA SPECJALNA: SYLWIA MANN
I Miejsce Rysunek 10-12 lat Maja Boduszek
I Miejsce w kategorii Rysunek 16-18 lat Wiktoria Moskała I Miejsce w kategorii Rysunek 7-9 lat Sonia Szarek III Miejsce Rysunek 7-9 lat Paulina Pajer Serdeczne gratulacje dla laureatów.
Konkurs "Muzyka i Obraz"
Zapraszamy laureatów oraz wyróżnionych uczestników konkursu na jego uroczyste podsumowanie połączone z otwarciem wystawy pokonkursowej i wręczeniem nagród, które odbędzie się 16.03.2018 roku o godzinie 10.00 w siedzibie naszej placówki.
Protokół
Konkurs "Oblicza polskiego oręża - woje, rycerze i komandosi"
Regulamin
Nasze sukcesy
W Wojewódzkim Konkursie Plastycznym Zakładka do książki 2018 ogłoszonym przez Młodzieżowy Dom Kultury w Mysłowicach wyróżnienia zdobyły: Małgosia Łaskawska, Paulinka Zyskowska, Kamila Krawiec i Emilia Grolik z Pracowni Plastycznej Beaty Kordon. Gratulujemy!
Wyniki konkursu "świat mojej fantazji: Przyroda, Dziwadła i Machiny"
Protokół
Konkurs "NAJPIĘKNIEJSZE I NIEPOWTARZALNE FANTASTYCZNE MOTYLE"
Młodzieżowy Dom Kultury nr 2 w Tychach, zachęca do udziału w drugim Miejskim Konkursie Plastycznym z cyklu Najpiękniejsze i Niepowtarzalne Fantastyczne Motyle!
Informacja
Dzień Babci i Dziadka
23.01.2018 gościliśmy w MDK-u NAJzacniejszych gości !!! Z okazji Dnia babci i Dziadka przygotowaliśmy mini koncert aby podziękować za ich zaangażowanie w dziecięce pasje!!!
Nasze sukcesy
W Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Okiem artysty - Salvador Dali" organizowanym przez Galerię Twórczości Plastycznej Młodych przy MDK "Śródmieście" we Wrocławiu wyróżnienie zdobyła Sylwia Mann z pracowni Adama Niesyto. Do konkursu przystąpiło 129 szkół i pracowni plastycznych, nadsyłając 887 prac. Organizatorzy do wystawy pokonkursowej zakwalifikowali 184 prace z 98 placówek oświatowych. Gratulujemy!
Nasze sukcesy
W XXVI Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym " Witaj gwiazdko złota" 2017 wychowankowie MDK 2 zdobyli: nagrodę – Paulina Miszczak z pracowni Adama Niesyto, wyróżnienie zdobyła Maja Witkowska z pracowni Renaty Korytkowskiej a kwalifikacje do wystawy Wiktoria Firsowicz, Natalia Grylewicz, Julia Zientek z pracowni Adama Niesyto, Emilia Grolik i Natasza Marszałek z pracowni Beaty Kordon i Antonina Błach z pracowni Renaty Korytkowskiej. Gratulacje!
Dyplom Wiktorii Firsowicz
Dyplom Natalii Grylewicz
Nasze sukcesy
W Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Świat Mojej wyobraźni" organizowanym przez Miejski Dom Kultury „MUFLON” w Jeleniej Górze 1 miejsce zdobył Piotr Ludynia z Pracowni Adama Niesyto. Serdecznie gratulujemy sukcesu.
MAGIA PŁATKÓW ŚNIEGU
Protokół z 1. Miejskiego Konkursu Plastycznego "NAJPIĘKNIEJSZE I NIEPOWTARZALNE - MAGIA PŁATKÓW ŚNIEGU"
protokół
Nasze sukcesy
W Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym na Kalendarz Gminnego Ośrodka Kultury w Stawigudzie „Muzyka to najlepszy język do poruszenia serc ludzi na całym świecie” wyróżnienie zdobyła Emila Grolik. Natomiast praca Mai Ząbek została zakwalifikowana do wystawy Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „ŚWIAT MOJEJ WYOBRAŹNI” zorganizowanego przez Miejski Dom Kultury "Muflon” w Jeleniej Górze. Obie dziewczyny uczęszczają do Pracowni Plastycznej Beaty Kordon Gratulujemy!
Podsumowanie konkursu "Tęczowy kalendarz"
Już po raz piętnasty mieliśmy zaszczyt gościć w naszych skromnych progach laureatów Międzynarodowego Konkursu Plastycznego "Tęczowy kalendarz". Młodzi artyści wraz z opiekunami przybyli do nas aby wziąć udział w uroczystości podsumowania konkursu i wręczenia nagród najlepszym. To, że znaleźli się w gronie 140 nagrodzonych i wyróżnionych młodych artystów to naprawdę wielkie osiągnięcie biorąc pod uwagę fakt, że na konkurs napłynęło 1871 prac z 202 placówek z Polski, Litwy, Ukrainy, Bułgarii, Serbii i Indonezji. Zwycięzcy tej rywalizacji mieli więc ogromną satysfakcję a my powód do dumy i radości. Spotkanie miało nieco bardziej uroczystą formułę gdyż doczekaliśmy naszego małego jubileuszu 15-lecia konkursu. Zaszczycili nas swoją obecnością zaproszeni goście, przedstawiciele związków zawodowych nauczycieli, Miejskiego Centrum Oświaty i dyrektorzy Tyskich placówek oświatowych. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu i ich opiekunom oraz gościom za udział w uroczystości.
Zapraszamy za rok.

Osób online na stronie: 1