Do poprawnego oglądania tej strony, należy włączyć obsługę JavaScript!


OGŁOSZENIA - WYDARZENIAUprzejmie informujemy, że od 06.02.2020r. do 05.03.2020r.
zajęcia teatralne p. Beaty Chren
zostają odwołane.

Uprzejmie informujemy, że w dniach 10.02.–14.02.2020r.
sekretariat jest czynny do godziny 15.00.
Dzień Babci i Dziadka
4.02.2020 dzieci zaprosiły do MDKu swoje kochane Babcie i Dziadków. Wychowankowie przygotowali dla nich specjalny program artystyczny. Dzieci śpiewały piosenki i tańczyły. Niejednej Babci i Dziadkowi, łezka kręciła się w oku. To było naprawdę wyjątkowe spotkanie, pełne uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze Babć i Dziadków po raz kolejny ukazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami. Dziękujemy!!!
Konkurs wokalny Piosenki Romantycznej
Zachęcamy wychowanków naszego Domu Kultury do udziału w Konkursie wokalnym Piosenki Romantycznej - Walentynki w MDK 2.
Regulamin
Nasze sukcesy
W Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Okiem artysty – Vincent van Gogh“ organizowanym przez Młodzieżowy Dom Kultury "Śródmieście" we Wrocławiu – nagrody zdobyli Sylwia Mann i Piotr Ludynia a kwalifikację do wystawy Katarzyna Gładyś z pracowni Adama Niesyto. Gratulujemy!
Praca Sylwii Mann
Praca Piotra Ludyni
Praca Katarzyny Gładyś
Ferie zimowe 2020
Harmonogram zajęć feryjnych
Harmonogram
Nasze sukcesy
W XXVIII Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Witaj, gwiazdko złota” organizowany przez MDK 1 w Tychach,
laureatami zostali nasi wychowankowie z kół plastycznych i ceramicznych prowadzonych przez Renatę Korytkowską.
NAGRODĘ ZDOBYŁA: Antonina Kruszakin
WYRÓŻNIENIA: Darczyńska Patrycja, Durbas Lila, Lewandowska Hanna
KWALIFIKACJE DO WYSTAWY ZDOBYŁY: Julia Grochowiec, Wanessa Gudz , Martyna Gudz, Anna Hamer, Nina Janus, Zofia Jusiak, Laura Kajder, Lena Kołodziejczyk, Amelia Kowalska, Alicja Kuczyńska.
Podsumowanie odbędzie się 10 stycznia o godz. 12:00 w Teatrze Małym. Zapraszamy. Gratulujemy!!!
Nasze sukcesy
Zespół taneczny Hijacked zajął I miejsce w XXII Międzynarodowym Festiwalu Twórczości "Kalejdoskop Talentów. Zima 2020" w Żywcu.
Zdjęcia zrobione przez: Anna Jasiołek. Dziękujemy!
Zapraszamy do zobaczenia fotorelacji.
Konkurs Moja Książka
Zapraszamy do udziału
Regulamin konkursu
Ferie zimowe 2020
Szanowni Państwo zapraszamy na zajęcia feryjne w naszym Domu Kultury.

Zajęcia odbywać się będą od godziny 9:00 do 12:00.
Przewidywane wyjście do kina, bal maskowy, i wiele innych atrakcji.
Zapisy na zajęcia feryjne przyjmowane będą w terminach :

od 2.01.2020 do 7.01.2020r. - wychowankowie MDK nr 2
od 8.01.2020r. do 9.01.2020 - dzieci szkolne nie będące wychowankami MDK nr 2 w Tychach
wyłącznie w sekretariacie placówki.
Informacja o zajęciach feryjnych
XVII Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Tęczowy kalendarz”
Tegoroczna edycja Konkursu Plastycznego „Tęczowy kalendarz” to coraz większe wyzwanie. W tej edycji konkursu wzięły udział 273 placówki z 7 krajów. Łącznie nadesłano 2508 prac z Polski, Ukrainy, Białorusi, Bułgarii, Serbii, Hong Kongu i Indonezji. To już po raz siedemnasty mamy zaszczyt mierzyć się z oceną i wyborem, naszym zdaniem, najciekawszych nadesłanych prac plastycznych. Od 12 lat koordynatorem konkursu jest Pan Adam Niesyto, dzięki któremu „Tęczowy kalendarz” stał się konkursem międzynarodowym.
Idea stworzenia kalendarza ilustrowanego pracami dzieci zarówno z różnych zakątków świata, jak i kręgów kulturowych, sprawdza się wyjątkowo dobrze. Prace są odmienne technicznie, stylistycznie i w bardzo oryginalny sposób ilustrują różnorodność zwyczajów, odmienność etniczną i tradycje charakterystyczne dla danych krajów przez pryzmat zmieniających się pór roku. Składamy serdeczne podziękowania za pomoc i współpracę współorganizatorowi tegorocznej edycji konkursu – Regionalnemu Instytutowi Kultury w Katowicach.
Wyrażamy wdzięczność Panu Jakubowi Chełstowskiemu, Marszałkowi Województwa Śląskiego oraz Panu Andrzejowi Dziubie, Prezydentowi Miasta Tychy za objęcie konkursu honorowym patronatem. Dziękujemy również za wsparcie firmie „Sertop”, dzięki której laureaci mogli otrzymać atrakcyjniejsze nagrody. Podsumowanie konkursu odbyło się 12 grudnia 2019 roku w siedzibie naszej placówki, a swoją obecnością uświetnili ją Pan Maciej Gramatyka Wiceprezydent Miasta Tychy, Pani Dorota Gnacik dyrektor Miejskiego Centrum Oświaty w Tychach, Pani Małgorzata Mazur Zastępca Dyrektora Regionalnego Instytutu Kultury w Katowicach, Pan Maciej Gruchlik Dyrektor Młodzieżowego Domu Kultury nr 1 im. Artystów Rodu Kossaków w Tychach, Pani Elżbieta Golińska Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 18 w Tychach oraz Pani Agnieszka Baron Przewodnicząca Rady Rodziców przy MDK 2 w Tychach. Przybyli do nas również licznie laureaci z opiekunami i rodzicami.
Serdecznie dziękujemy wszystkim artystom, ich opiekunom i rodzicom za ogromny wkład pracy i zaangażowanie. Zapraszamy za rok.
Koncerty dzieci dzieciom
W środę 4 grudnia Zespół Cantare prowadzony przez Panią Karolinę Kantyke-Dziwisz wystąpił z koncertem kolędowym w Zespole Szkół Specjalnych nr 8 oraz w Ośrodku Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczym Koło. Zapraszamy do zobaczenia fotorelacji.
Nasze sukcesy
W kolejnej edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Rzeka – dziedzictwo natury, kultury i tradycji” organizowanego przez Dom Kultury w Łapach nagrodę zdobyła Katarzyna Gładyś a kwalifikację do wystawy Agata Liebner z pracowni Adama Niesyto. Na konkurs wpłynęły 2106 prac plastycznych z 254 placówek z całej Polski.
Gratulujemy młodym artystkom!
Nasze sukcesy
Kolejny sukces Sylwii Mann wychowanki pracowni Adama Niesyto.
W XXI Międzynarodowym Konkursie Plastycznym organizowanym przez Młodzieżowy Ośrodek Pracy Twórczej w Dąbrowie Górniczej Sylwia zdobyła kolejną nagrodę. Na konkurs wpłynęło kilka tysięcy prac m.in. z Zambii, Białorusi, Czech, Francji, Rosji, Rumunii, Włoch, Ukrainy, Bułgarii, Turcji i Węgier.
Serdecznie gratulujemy!
Konkurs "Tęczowy Kalendarz"
Protokół z posiedzeniea Jury XVII Międzynarodowego Kunkursu Plastycznego Dzieci i młodzieży „TĘCZOWY KALENDARZ”
Protokół
Konkurs plastyczny "Niepodległa"
W dniu 12.11.2019r odbyła się w MDK nr 2 uroczystość z okazji 101 rocznicy Odzyskania Niepodległości, podczas której wręczyliśmy dyplomy i nagrody wychowankom którzy wzięli udział w Konkursie Plastycznym "Niepodległa". Nagrodę otrzymali: Adam Powierza, Natalia Franecka, Julia Głąb oraz Agata Liebner. Serdecznie Gratulujemy!!!
Wernisaż "Inicjały,miniatury i zakładki jako ozdoby książek"
W dniu 6.11.2019r w tyskiej Mediatece przy współ udziale działu dziecięcego MBP odbył się wernisaż prac naszych dzieci z kół plastycznych. Temat przewodni wystawy to"Inicjały, miniatury i zakładki jako ozdoby książek" . Były również projekty okładek oraz prace nawiązujące do święta 11 LISTOPADA . Dziękujemy ogromnie dzieciakom za zaangażowanie i trud włożony w powstanie tych dzieł. Dziękujemy rodzicom, dziadkom, opiekunom i wszystkim gościom za przybycie. Dziękujemy zespołowi tanecznemu "Swing" p. Natalii Gatner, zespołowi wokalnemu "Cantare" p.Karoliny Kantyki-Dziwisz, za piękna oprawę artystyczną!!!
Dziękujemy p.Barbarze Ząbroń z MBP za pomoc w organizacji oraz p.Annie Krawczyk, dyrektora Mediateki za udostępnienie miejsca!
Wystawę można oglądać do końca grudnia w dziele dziecięcym MBP w Mediatece. Zapraszamy!!!!
Halloween
Jak co roku najstarsza grupa Hijacked zorganizowała na zajęciach Halloween.
W tym roku została stworzona choreografia do Michale Jackson Thirrler.
zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie
Nasze sukcesy
Miło nam poinformować, że w XX Międzynarodowym Konkursie Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży "Zawsze zielono, zawsze niebiesko" organizowanym przez Galerię i Ośrodek Plastycznej Twórczości Dziecka w Toruniu nagrodę zdobyła Sylwia Mann a kwalifikacje do wystawy otrzymały: Maria Kosicka i Katarzyna Gładyś z pracowni Adama Niesyto. Gratulacje dla laureatek tym większe, że na konkurs wpłynęło 11409 prac z 49 krajów z całego Świata. Jury przyznało tylko 100 nagród a 1004 prace zakwalifikowano do wystawy.
Praca Sylwii Mann
UWAGA!
Nowe koło rysunku /malarstwa w czwartek:14:30 - 16:00
Nowe koło grafika/rysunek/malarstwo w czwartek 16:15 - 17:45

Nowe koło wokalne My Voice grupa 1 od 8 do 13 lat poniedziałek 15:00 - 16:30
Nowe koło wokalne My Voice grupa 2 od 14 od 16 lat poniedziałek 16:45 - 18:15
Rekrutacja 2019_2020
Wykaz wolnych miejsc do rekrutacji uzupełniajacej na rok 2019/2020
wykaz
Piknik Rodzinny
KONCERT DZIECI – RODZICOM
24 maja w Teatrze Małym w Tychach odbył się koncert DZIECI – RODZICOM. Wychowankowie Młodzieżowego Domu Kultury nr 2 zaprezentowali swoje talenty i umiejętności zdobyte na zajęciach kół wokalnych, instrumentalnych i tanecznych. Koordynatorem koncertu była Pani Renata Korytkowska. Występy dedykowane były zaproszonym rodzicom młodych wykonawców, którzy mogli podziwiać efekt całorocznej pracy swoich pociech. W finale koncertu wszyscy występujący zgromadzili się na scenie i odśpiewali gromkie „Sto lat”. Koncert został bardzo ciepło przyjęty przez wzruszonych rodziców i gości.
W imieniu całej społeczności MDK 2 jeszcze raz składamy wszystkim rodzicom najserdeczniejsze życzenia!
Nasze sukcesy
Miło nam poinformować, że w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Kwiat dziełem doskonałym" o rganizowanym przez Polkowickie Centrum Animacji i Wiejski Ośrodek Kultury w Sobinie wyróżnienia zdobyły: Natalia Serba i Daria Będkowska za prace wykonane w pracowni Adama Niesyto. Gratulacje!
Nasze sukcesy
Miło nam poinformować, że w 21 Międzynarodowym Konkursie Plastycznym „To co piękne wokół nas” organizowanym przez Młodzieżowy Ośrodek Pracy Twórczej w Dąbrowie Górniczej nagrodę zdobyła Sylwia Mann z pracowni Adama Niesyto. Gratulacje!
Nasze występy
W dniu 15.05 zespół Wokalny Cantare przygotowany przez Panią Karolinę Kantykę-Dziwisz wziął udział w XVII Ogólnopolskim Festiwalu Ekspresji w Katowicach. Na scenie Miejskiego Domu Kultury Koszutka wykonał utwory zespołu Little mix.
Festiwal Kultury Japońskiej
UWAGA Rodzice/Opiekunowie
Zmiana terminu rozpoczęcia rekrutacji.
Wyniki kontynuacji wraz z ilościami wolnych miejsc zostanie wywieszone w dniu 10.05.2019r.
Rekrutacja na nowy rok szkolny rozpocznie sie od dnia 13.05.2019r.
Szanowni Państwo
Przedłużamy termin złożenia prac na konkurs "Kraj kwitnącej wiśni - krajobrazy Japonii" do 7.05.2019r.
Regulamin Konkursu
UWAGA Rodzice/Opiekunowie
Szanowni Państwo!
Od dnia 1.03.2019 do 12.04.2019r można składać u nauczyciela prowadzącego wnioski o kontynuowanie uczestnictwa w zajęciach, w nowym roku szkolnym 2019/2020r.
formularz
Nasze sukcesy
W REGIONALNYM FINALE KONKURSU MŁODYCH ARTYSTÓW MIĘDZYNARODOWEJ FEDERACJI LOTNICZEJ FAI-2019, której organizatorem na terenie naszego województwa jest Aeroklub Śląski z siedzibą w Katowicach pt.”Moje marzenie o lataniu”, nagrody zdobyły "Sylwia Mann, Agnieszka Belowska i Maria Kosicka" a wyróżnienia "Natalia Ząbek i Lena Karoń" z pracowni Adama Niesyto. Gratulacje!
Dyplom Sylwii Mann
Dyplom Agnieszki Belowskiej
Podsumowanie 4. Miejskiego Konkursu "Woda - trzy stany skupienia"
28 marca w siedzibie MDK nr 2, odbyło się uroczyste podsumowanie Konkursu Plastycznego WODA -TRZY STANY SKUPIENIA. Decyzją jurorów nagrodzono 4 prace, wyróżniono 4, a do wystawy zakwalifikowano 33 spośród 115 prac, które spełniły wymagania regulaminowe. Podsumowaniu towarzyszyło otwarcie wystawy pokonkursowej, oraz uroczyste wręczenie nagród przybyłym laureatom.
Zachęcamy do obejrzenia wystawy prezentowanej w holu MDK nr 2.
Serdecznie gratulujemy wszystkim laureatom.
Szanowni Państwo!!
W związku z długotrwałą nieobecnością Pani Beaty Kordon, proponujemy zajęcia w zastępstwie prowadzone w dniach:

zajęcia rysunek wtorek od 14:00 - 15:30 P. Magdalena Kostyra
zajęcia malarstwo/rysunek czwartek od 14:00 - 15:30 P. Adam Niesyto
zajęcia grafika, malarstwo, rysunek czwartek od 17:15-18:45 P. Renata Korytkowska

Serdecznie zapraszamy!
Prosimy o telefoniczne potwierdzenie chęci uczęszczania dziecka do danego koła. tel. 32 227 31 10
Nasze sukcesy
W X OGÓLNOPOLSKIM BIENNALE PLASTYCZNYM „KOT 2019” kwalifikacje do wystawy pokonkursowej zdobyły: Aleksandra Polit i Sylwia Mann z pracowni Adama Niesyto. Gratulacje!
Nasze sukcesy
W OGÓLNOPOLSKIM FINALE KONKURSU MŁODYCH ARTYSTÓW MIĘDZYNARODOWEJ FEDERACJI LOTNICZEJ FAI - 2019, której organizatorem na terenie naszego kraju jest Aeroklub Polski z siedzibą w Warszawie pt.”Moje marzenie o lataniu”, nagrodę zdobyła Sylwia Mann a wyróżnienie Agnieszka Belowska z pracowni Adama Niesyto.
Jednocześnie zobowiązano sekretarza konkursu do przekazania prac do Biura ZAP, w terminie do 14 marca br., w celu przesłania ich do siedziby FAI (Lozanna –Szwajcaria).
Prace zwycięzców są prezentowane na stronie internetowej organizatora Finału Ogólnopolskiego (www.bemowskie.pl/aeromodelklub).
Gratulacje!
XXII Rejonowy Konkurs Plastyczny "Muzyka i Obraz" wernisaż
W dniu 1.03.2019 roku w siedzibie naszej placówki odbyło się podsumowanie i wernisaż XXII Rejonowego Konkursu Plastycznego „Muzyka i Obraz”. W konkursie wzięło udział 40 uczestników z 13 placówek kulturalno-oświatowych z Tychów, Łazisk Górnych, Mikołowa i Katowic. Łącznie, podczas konkursu wykonano 52 prace ilustrujące jeden z wybranych klasycznych utworów muzycznych. Uczestnicy konkursu zinterpretowali wybrany utwór podczas trwającego ok. trzech godzin konkursu.

Inspiracją do wykonanych prac były utwory:
1. Artur Honegger- „Symfonia nr 3”
2. György Ligeti- „6 Bagatel na kwintet dęty”
3. Wolfgang Amadeusz Mozart „Piano Concert nr 21, c-dur, część 2.

Decyzją jurorów nagrodzono 10 prac, wyróżniono 8, a 14 zakwalifikowano do wystawy.
Serdecznie gratulujemy wszystkim laureatom.
Dzień babci i dziadka
Dnia 29.01 w naszej placówce mieliśmy zaszczyt gościć Babcie i Dziadków naszych Wychowanków.
Zapraszamy do fotorelacji z Koncertu.
XXVII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Witaj gwiazdko złota" 2018
"Orszak Trzech Króli"
6 stycznia 2018r Koło Teatralne Theatron w składzie: Oliwia Granica, Marlena Kuczyńska, Julita Marszołek, Julia Łuczun, Natalia Świder, Patrycja Chwedczuk, Amelia Bluszcz, Adela Moor, Dorota Sokołowska, Jan Robert Skarboń - wzięło czynny udział w tyskim Orszaku Trzech Króli.
Nasi wychowankowie zaprezentowali na Placu Baczyńskiego scenę pt. „Walka dobra ze złem”. Był to już piąty raz kiedy przedstawiciele naszego koła teatralnego reprezentowali nas na dużej imprezie miejskiej, jaką od lat jest Orszak Trzech Króli
Nasze sukcesy
XXVII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Witaj, gwiazdko złota” organizowany przez MDK 1, wyłonił wielu laureatów spośród wychowanków naszej placówki:
NAGRODY:
Laura Michalak pracownia - Renaty Korytkowskiej
Emilia Sikorska pracownia ceramiki - Renaty Korytkowskiej
WYRÓŻNIENIA:
Zuzanna Biernat pracownia - Adama Niesyto
Agata Konieczna pracownia - Beaty Kordon
Klara Sierek pracownia - Renaty Korytkowskiej
WYRÓŻNIENIE PRZEZ KWALIFIKACJE DO WYSTAWY:
Klara Banaś pracownia ceramiki - Renaty Korytkowskiej
Patrycja Draczyńska pracownia ceramiki- Renaty Korytkowskiej
Sylwia Deka pracownia - Renaty Korytkowskiej
Paulina Jarecka pracownia - Renaty Korytkowskiej
Lena Kołodziejczyk pracownia ceramiki- Renaty Korytkowskiej
Aleksandra Kniaziuk pracownia - Adama Niesyto
Maja Muszyńska pracownia - Adama Niesyto
Weronika Ździebko pracownia - Renaty Korytkowskiej.
Gratulujemy!!!
Koncert "Dzieci-Dzieciom"
Koncert odbył się w Szkole Muzycznej, organizowany przez MDK 2 w Tychach. Koncert przygotowany przez wychowanków MDK nr 2 w Tychach, stanowi prezent przedświąteczny dla dzieci i młodzieży z ZSS nr 8 w Tychach oraz OREW w Tychach.
Serdecznie dziękujemy za tak liczne przybycie! Zapraszamy również do fotorelacji.
Nasze sukcesy
Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Rzeka – dziedzictwo natury, kultury i tradycji” pod patronatem Burmistrza Łap sporządzony w Łapach to ciekawe wydarzenie artystyczne w kalendarzu konkursów dla dzieci i młodzieży. W tym roku w konkursie wzięli też udział nasi wychowankowie. Na konkurs wpłynęły 763 prace plastyczne z 109 placówek.
Miło nam poinformować, że wśród laureatów znalazły się dwie wychowanki pracowni Pana Adama Niesyto:
III nagrodę w konkursie zdobyła Sylwia Mann a wyróżnienie Zuzanna Korczyńska. Gratulujemy!!!
Podsumowanie Konkursu Plastycznego "MOJA KSIĄŻKA"
21 listopada w MEDIATECE, odbyło się uroczyste podsumowanie Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego „MOJA KSIĄŻKA”, zorganizowanego przez Młodzieżowy Dom Kultury nr 2 w Tychach we współpracy z tyską Miejską Biblioteką Publiczną.
Na konkurs wpłynęły 44 prace z 18 placówek i 15 miejscowości. Podsumowaniu towarzyszyło otwarcie wystawy pokonkursowej, połączone z wręczeniem nagród licznie przybyłym laureatom. Imprezę uświetnili swoimi występami wychowankowie Młodzieżowego Domu Kultury: zespół wokalny „Cantare” prowadzony przez panią Karolinę Kantykę – Dziwisz oraz zespół taneczny „Swing”, pod kierunkiem pani Natalii Gatner.
Uroczystość poprowadziła pomysłodawczyni konkursu i jego koordynator Renata Korytkowska.
Zapraszamy wszystkich do obejrzenia wystawy pokonkursowej, która prezentowana będzie w Dziale dla dzieci tyskiej Biblioteki Głównej (Mediateka).
Zapraszamy również do fotorelacji.
Nasze sukcesy
W Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Śniło mi się, że…” 4. edycja zorganizowanym przez Miejski Dom Kultury "Muflon” w Jeleniej Górze kwalifikacje do wystawy zdobyły Wiktoria Oleksyk, Marta Berger i Julia Borkowska z Pracowni Plastycznej Beaty Kordon. Gratulujemy!
Wyniki Konkursu "Sportowcy Stulecia"
Protokół z posiedzenia jury Miejskiego Konkursu Plastycznego "SPORTOWCY STULECIA".
Protokół
Wyniki Konkursu "Moja Książka"
Protokół z posiedzenia jury Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego, MOJA KSIĄŻKA, zorganizowanego przez Młodzieżowy Dom Kultury nr 2 w Tychach i Miejską Bibliotekę Publiczną w Tychach.
Protokół
Nasze sukcesy
W XV Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Pocztówka z wakacji” zorganizowanym przez Wawerskie Centrum Kultury Filia Zastów w Warszawie wyróżnienie zdobył wychowanek pani Beaty Kordon Olaf Mystek. Gratulujemy!
Nasze występy
W dniu 12.10.2018 zespoły Swing i Focus pani Natalii Gatner wystąpiły podczas Dnia Edukacji Narodowej w III Liceum Ogólnokształcącym im. Stanisława Wyspiańskiego w Tychach.
Nasze sukcesy
W Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Odyseje Piłsudskiego" organizowanym przez Dom Literatury w Łodzi wychowanki pracowni Adama Niesyto zdobyły dwa wyróżnienia. Są to Sylwia Mann i Katarzyna Gładyś. Serdecznie gratulujemy!
Nasze sukcesy
W XV Międzynarodowym Biennale Twórczości Dzieci i Młodzieży pt. "William Turner-Słońce we mgle" finalistką została Zuzanna Korczyńska z pracowni Adama Niesyto. Serdecznie gratulujemy!
Dyplom
dyplom
Szanowni Rodzice\Opiekunowie
Spełniając obowiązek informacyjny wobec właścicieli danych osobowych informujemy, że Państwa adres e-mailowy przetwarzany jest w naszej placówce: Młodzieżowy Dom Kultury nr 2 w Tychach, ul. Elfów 56 43-100 Tychy w celach komunikacji, na podstawie art.6 ust.1 lit.e) RODO.
Podanie danych wynika z potrzeby szybkiego kontaktu, a nie podanie ich ogranicza kontakt do tradycyjnego za pośrednictwem poczty.
Dane osobowe będą udostępniane innym odbiorcom, na zasadzie dalszego przesyłania poczty dot. konkretnej omawianej tematyki w gronie większej grupy osób, a także dostawcom usług hostingowych.

Dane osobowe zostały pozyskane z różnych źródeł, tj.:
• bezpośrednio od Państwa, co uznajemy, jako wyrażenie zgody poprzez wykonanie konkretnej aktywności lub podpisanie zgody na kontakt teleinformatyczny
• z publicznych stron internetowych (kategorie: dane zwykłe, adres e-mail, numer telefonu, nazwa lub imię i nazwisko, adres)
Dane będą przetwarzane przez jeden rok od momentu ostatniego kontaktu lub do momentu otrzymania żądania ich usunięcia.
Zakres przetwarzanych danych: adres e-mail, nazwa, adres, imię i nazwisko, treść informacji.
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych
25 V KONCERT DZIECI – RODZICOM
Tradycyjnie, jak co roku w Teatrze Małym w Tychach odbył się koncert DZIECI – RODZICOM, w którym wychowankowie Młodzieżowego Domu Kultury nr 2 zaprezentowali talenty i umiejętności zdobyte na zajęciach kół wokalnych, instrumentalnych, tanecznych i teatralnych. Występy dedykowane były zaproszonym rodzicom młodych wykonawców. Pokazały one doskonałe przygotowanie zespołów. W finale koncertu wszyscy występujący zgromadzili się na scenie i odśpiewali gromkie „Sto lat”. Całość jak i wspólne wykonanie „Sto lat” zostało entuzjastycznie przyjęte przez wzruszonych rodziców. WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO
Nasze sukcesy
W Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym pt. „Martwa Natura” organizowanym przez Młodzieżowy Dom Kultury w Rzeszowie wyróżnienia przez kwalifikację do wystawy otrzymali: Zuzanna Korczyńska i Piotr Ludynia z pracowni Adama Niesyto Gratulujemy!
Nasze występy
W dniu 1.06 z okazji Dnia Dziecka został zorganizowany festyn rodzinny przy szkole w Wartogłowcu. Gaduły oraz Free Smile zaprezentowały swoje umiejętności umilając czas widowni. Pani Anna Gogolok również poprowadziła warsztaty taneczne w których mogli wziąć udział wszyscy uczestnicy festynu
Nasze sukcesy
Zespół Swing pani Natalii Gatner wytańczył II miejsce podczas XIV Wojewódzkiego Festiwalu Muzyki i Tańca w Lędzinach. Gratulujemy!
Pokaz w Dziennym Domu opieki Społecznej "Wrzos" w Tychach
W dniu 15.05. trzy grupy taneczne prowadzone przez Annę Gogolok zostały zaproszone do Dziennego Domu Pomocy Społecznej "Wrzos", gdzie mogły pokazać swój bogaty repertuar taneczny zaproszonym gościom. Poniżej na zdjęciach Gaduły, Free Smile oraz Hijacked. Czekamy z niecierpliwością na artykuł, który być może pojawi się w gazecie. Dziękujemy za zaproszenie i liczymy na współpracę.
Podziękowanie

Osób online na stronie: 1