Do poprawnego oglądania tej strony, należy włączyć obsługę JavaScript!


OGŁOSZENIA - WYDARZENIAFerie zimowe 2018
Szanowni Państwo Dziękujemy za zainteresowanie zajęciami feryjnymi!!!
Równocześnie informujemy że zapisy zostały zakończone, z uwagi na brak wolnych miejsc.
Informacja
Nasze sukcesy
W Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Okiem artysty - Salvador Dali" organizowanym przez Galerię Twórczości Plastycznej Młodych przy MDK "Śródmieście" we Wrocławiu wyróżnienie zdobyła Sylwia Mann z pracowni Adama Niesyto. Do konkursu przystąpiło 129 szkół i pracowni plastycznych, nadsyłając 887 prac. Organizatorzy do wystawy pokonkursowej zakwalifikowali 184 prace z 98 placówek oświatowych. Gratulujemy!
Nasze sukcesy
W XXVI Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym " Witaj gwiazdko złota" 2017 wychowankowie MDK 2 zdobyli: nagrodę – Paulina Miszczak z pracowni Adama Niesyto, wyróżnienie zdobyła Maja Witkowska z pracowni Renaty Korytkowskiej a kwalifikacje do wystawy Wiktoria Firsowicz, Natalia Grylewicz, Julia Zientek z pracowni Adama Niesyto, Emilia Grolik i Natasza Marszałek z pracowni Beaty Kordon i Antonina Błach z pracowni Renaty Korytkowskiej. Gratulacje!
Dyplom Wiktorii Firsowicz
Dyplom Natalii Grylewicz
Nasze sukcesy
W Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Świat Mojej wyobraźni" organizowanym przez Miejski Dom Kultury „MUFLON” w Jeleniej Górze 1 miejsce zdobył Piotr Ludynia z Pracowni Adama Niesyto. Serdecznie gratulujemy sukcesu.
MAGIA PŁATKÓW ŚNIEGU
Protokół z 1. Miejskiego Konkursu Plastycznego "NAJPIĘKNIEJSZE I NIEPOWTARZALNE - MAGIA PŁATKÓW ŚNIEGU"
protokół
Nasze sukcesy
W Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym na Kalendarz Gminnego Ośrodka Kultury w Stawigudzie „Muzyka to najlepszy język do poruszenia serc ludzi na całym świecie” wyróżnienie zdobyła Emila Grolik. Natomiast praca Mai Ząbek została zakwalifikowana do wystawy Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „ŚWIAT MOJEJ WYOBRAŹNI” zorganizowanego przez Miejski Dom Kultury "Muflon” w Jeleniej Górze. Obie dziewczyny uczęszczają do Pracowni Plastycznej Beaty Kordon Gratulujemy!
Podsumowanie konkursu "Tęczowy kalendarz"
Już po raz piętnasty mieliśmy zaszczyt gościć w naszych skromnych progach laureatów Międzynarodowego Konkursu Plastycznego "Tęczowy kalendarz". Młodzi artyści wraz z opiekunami przybyli do nas aby wziąć udział w uroczystości podsumowania konkursu i wręczenia nagród najlepszym. To, że znaleźli się w gronie 140 nagrodzonych i wyróżnionych młodych artystów to naprawdę wielkie osiągnięcie biorąc pod uwagę fakt, że na konkurs napłynęło 1871 prac z 202 placówek z Polski, Litwy, Ukrainy, Bułgarii, Serbii i Indonezji. Zwycięzcy tej rywalizacji mieli więc ogromną satysfakcję a my powód do dumy i radości. Spotkanie miało nieco bardziej uroczystą formułę gdyż doczekaliśmy naszego małego jubileuszu 15-lecia konkursu. Zaszczycili nas swoją obecnością zaproszeni goście, przedstawiciele związków zawodowych nauczycieli, Miejskiego Centrum Oświaty i dyrektorzy Tyskich placówek oświatowych. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu i ich opiekunom oraz gościom za udział w uroczystości.
Zapraszamy za rok.
Nasze sukcesy
Na VII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "W HARMONII Z PRZYRODĄ" organizowanym przez Wdecki Park Krajobrazowy wpłynęło 1639 prac z 254 placówek w całej Polsce. Po raz kolejny naszym wychowankom udało się zdobyć w nim Pierwszą nagrodę oraz wyróżnienie. Gratulujemy serdecznie Sylwii Mann za zdobycie nagrody i Wiktorii Wałkowicz za zdobycie w nim wyróżnienia. Obie wychowanki reprezentują pracownię Adama Niesyto.
Nagrodzona praca Wiktorii Walkowicz
Nagrodzona praca Sylwii Mann
KONCERT: "DZIECI - DZIECIOM"
Nasze sukcesy
W III Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „POCZTÓWKA Z WAKACJI” zorganizowanym przez Młodzieżowy Dom Kultury w Jeleniej Górze nagrodę zdobył Olaf Mystek z Pracowni Plastycznej Beaty Kordon. Gratulujemy!!!
Nasze sukcesy
Kolejny sukces naszych wychowanek w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Odyseje Piłsudskiego” organizowanym przez Dom Literatury w Łodzi. Nagrody zdobyły Sylwia Mann i Katarzyna Gładyś z pracowni Adama Niesyto. Gratulacje dla laureatek!
Nasze sukcesy
W ostatniej XIX edycji MIĘDZYNARODOWEGO KONKURSU TWÓRCZOŚCI PLASTYCZNEJ DZIECI I MŁODZIEŻY „ZAWSZE ZIELONO, ZAWSZE NIEBIESKO” TORUŃ 2017 organizowanego przez Galerię i Ośrodek Plastycznej Twórczości Dziecka w Toruniu wyróżnienie zdobyła Sylwia Mann, wychowanka pracowni Adama Niesyto. To kolejny wielki sukces naszej młodej artystki. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że wyróżniona praca Sylwii została wyłoniona spośród 14000 nadesłanych na konkurs prac.Gratulacje!
Nasze sukcesy
W Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Z chlubnych kart i miejsc narodowej historii” organizowanym przez Młodzieżowy Dom Kultury Nr 1 w Tychach nagrody zdobyły Sylwia Mann i Daria Będkowska, wychowanki pracowni pana Adama Niesyto. Gratulujemy!
Wernisaż wystawy Okładki książek i Nasze widokówki.
Dzieci z pracowni plastycznych naszego emdeku prowadzonych przez Beatę Kordon i Adama Niesyto zaprezentowały swoje prace na wystawie w Miejskiej Bibliotece Publicznej -Filia nr 13 al. Niepodległości 110. Wernisaż odbył się 3.11.2017 r. o godzinie 17.00. Dzieci wraz z rodzicami i osobami towarzyszącymi przybyły bardzo tłumnie z dumą prezentując swoje artystyczne dokonania. Na wystawie przedstawiono 100 widokówek i 70 okładek na książki. Jest to kolejny projekt edukacyjny nauczycieli plastyki wspierający rozwój czytelnictwa i czynne uczestnictwo w kulturze. Wystawę można obejrzeć do 1 grudnia. Serdecznie zapraszamy!
Nasze występy
13 pażdziernika 2017 r. zespół tańca towarzyskiego Swing Pani Natalii Gatner uświetnił swym występem uroczystość Dnia Edukacji Narodowej w LO nr 3 w Tychach.
foto
foto
PIKNIK RODZINNY

Osób online na stronie: 2