Do poprawnego oglądania tej strony, należy włączyć obsługę JavaScript!

Osiągnięcia 2018/2019 1 strona

WSTECZ
MAJ 2019

Miło nam poinformować, że w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Kwiat dziełem doskonałym" o rganizowanym przez Polkowickie Centrum Animacji i Wiejski Ośrodek Kultury w Sobinie wyróżnienia zdobyły: Natalia Serba i Daria Będkowska za prace wykonane w pracowni Adama Niesyto. Gratulacje!

Miło nam poinformować, że w 21 Międzynarodowym Konkursie Plastycznym „To co piękne wokół nas” organizowanym przez Młodzieżowy Ośrodek Pracy Twórczej w Dąbrowie Górniczej nagrodę zdobyła Sylwia Mann z pracowni Adama Niesyto. Gratulacje!

MARZEC 2019

W REGIONALNYM FINALE KONKURSU MŁODYCH ARTYSTÓW MIĘDZYNARODOWEJ FEDERACJI LOTNICZEJ FAI-2019, której organizatorem na terenie naszego województwa jest Aeroklub Śląski z siedzibą w Katowicach pt.”Moje marzenie o lataniu”, nagrody zdobyły "Sylwia Mann, Agnieszka Belowska i Maria Kosicka" a wyróżnienia "Natalia Ząbek i Lena Karoń" z pracowni Adama Niesyto. Gratulacje!

W X OGÓLNOPOLSKIM BIENNALE PLASTYCZNYM „KOT 2019” kwalifikacje do wystawy pokonkursowej zdobyły: Aleksandra Polit i Sylwia Mann z pracowni Adama Niesyto. Gratulacje!

W OGÓLNOPOLSKIM FINALE KONKURSU MŁODYCH ARTYSTÓW MIĘDZYNARODOWEJ FEDERACJI LOTNICZEJ FAI - 2019, której organizatorem na terenie naszego kraju jest Aeroklub Polski z siedzibą w Warszawie pt.”Moje marzenie o lataniu”, nagrodę zdobyła Sylwia Mann a wyróżnienie Agnieszka Belowska z pracowni Adama Niesyto.
Jednocześnie zobowiązano sekretarza konkursu do przekazania prac do Biura ZAP, w terminie do 14 marca br., w celu przesłania ich do siedziby FAI (Lozanna –Szwajcaria).
Prace zwycięzców są prezentowane na stronie internetowej organizatora Finału Ogólnopolskiego (www.bemowskie.pl/aeromodelklub).
Gratulacje!

GRUDZIEŃ 2018

XXVII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Witaj, gwiazdko złota” organizowany przez MDK 1, wyłonił wielu laureatów spośród wychowanków naszej placówki:
NAGRODY:
Laura Michalak pracownia - Renaty Korytkowskiej
Emilia Sikorska pracownia ceramiki - Renaty Korytkowskiej
WYRÓŻNIENIA:
Zuzanna Biernat pracownia - Adama Niesyto
Agata Konieczna pracownia - Beaty Kordon
Klara Sierek pracownia - Renaty Korytkowskiej
WYRÓŻNIENIE PRZEZ KWALIFIKACJE DO WYSTAWY:
Klara Banaś pracownia ceramiki - Renaty Korytkowskiej
Patrycja Draczyńska pracownia ceramiki- Renaty Korytkowskiej
Sylwia Deka pracownia - Renaty Korytkowskiej
Paulina Jarecka pracownia - Renaty Korytkowskiej
Lena Kołodziejczyk pracownia ceramiki- Renaty Korytkowskiej
Aleksandra Kniaziuk pracownia - Adama Niesyto
Maja Muszyńska pracownia - Adama Niesyto
Weronika Ździebko pracownia - Renaty Korytkowskiej.
Gratulujemy!!!

LISTOPAD 2018

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Rzeka – dziedzictwo natury, kultury i tradycji” pod patronatem Burmistrza Łap sporządzony w Łapach to ciekawe wydarzenie artystyczne w kalendarzu konkursów dla dzieci i młodzieży. W tym roku w konkursie wzięli też udział nasi wychowankowie. Na konkurs wpłynęły 763 prace plastyczne z 109 placówek. Miło nam poinformować, że wśród laureatów znalazły się dwie wychowanki pracowni Pana Adama Niesyto: III nagrodę w konkursie zdobyła Sylwia Mann a wyróżnienie Zuzanna Korczyńska. Gratulujemy!!!

W Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Śniło mi się, że…” 4. edycja zorganizowanym przez Miejski Dom Kultury "Muflon” w Jeleniej Górze kwalifikacje do wystawy zdobyły Wiktoria Oleksyk, Marta Berger i Julia Borkowska z Pracowni Plastycznej Beaty Kordon. Gratulujemy!!

PAŹDZIERNIK 2018

W XV Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Pocztówka z wakacji” zorganizowanym przez Wawerskie Centrum Kultury Filia Zastów w Warszawie wyróżnienie zdobył wychowanek pani Beaty Kordon Olaf Mystek. Gratulujemy!