Do poprawnego oglądania tej strony, należy włączyć obsługę JavaScript!

Osiągnięcia 2017/2018 1 strona

WSTECZ
CZERWIEC 2018

W Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Odyseje Piłsudskiego" organizowanym przez Dom Literatury w Łodzi wychowanki pracowni Adama Niesyto zdobyły dwa wyróżnienia. Są to Sylwia Mann i Katarzyna Gładyś. Serdecznie gratulujemy!

W XV Międzynarodowym Biennale Twórczości Dzieci i Młodzieży pt. "William Turner-Słońce we mgle" finalistką została Zuzanna Korczyńska z pracowni Adama Niesyto. Serdecznie gratulujemy!

W Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym pt. „Martwa Natura” organizowanym przez Młodzieżowy Dom Kultury w Rzeszowie wyróżnienia przez kwalifikację do wystawy otrzymali: Zuzanna Korczyńska i Piotr Ludynia z pracowni Adama Niesyto Gratulujemy!

MAJ 2018

W dniu 26.05.18 grupa Hijacked, która reprezentowała Nasza placówkę wzięła udział w V Ogólnopolskim Konkursie Tańca - Dance Passion. Grupa Hijacked została połączona z grupą Ackee Crew z Chorzowa, którą również prowadzi Pani Ania Gogolok. W kategorii dancehall dziewczyny zajęły I MIEJSCE. Gratulujemy!

Zespół Swing pani Natalii Gatner wytańczył II miejsce podczas XIV Wojewódzkiego Festiwalu Muzyki i Tańca w Lędzinach. Gratulujemy!

W Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Świat mojej wyobraźni" 2018; zorganizowanym przez Miejski Dom Kultury "Muflon" z Jeleniej Góry wyróżnienie otrzymała Aleksandra Jewuła z pracowni Adama Niesyto. Gratulujemy!

Nasza podopieczna Magdalena Kulisz z Koła Teatralnego Theatron w sobotę 19 maja 2018 roku brała udział w Turnieju Recytatorskim, który odbył się w ramach IV LOGOS FEST Tyskiego Festiwalu Słowa. Nasza wychowanka prezentowała tekst patrona tegorocznej edycji festiwalu - Wojciecha Młynarskiego pt. "Baba o sześciu cyckach". Konkurs był uwieńczonym widowiskiem scenicznym pod tytułem "Jeszcze w zielone gramy", które odbyło się w przestrzeni Galerii StrefArt. Jury w składzie: Andrzej Warcaba, Katarzyna Flader-Rzeszowska oraz Paweł Drzewiecki wyróżniło Magdalenę Kulisz, dzięki czemu mogła ona odebrać nagrody książkowe z rąk wiceprezydent Darii Szczepańskiej na Gali Finałowej w tyskiej Mediatece, tuż przed występem gwiazdy tegorocznej edycji - Krystyny Jandy.

W Ogólnopolskim Konkursie Plastyczny. „Bezdroża fantazji - w świecie mitów” I nagrodę zdobyła Małgosia Łaskawska. Konkurs zorganizował Młodzieżowy Dom Kultury w Będzinie.
W Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Świat mojej wyobraźni” zorganizowanym przez Miejski Dom Kultury Muflon z Jeleniej Góry wyróżnienie otrzymała Marta Berger. Kamila Krawiec uzyskała kwalifikacje do wystawy w XV Ogólnopolskiej Wiośnie Młodych Talentów Prezentacje 2018 „Wszystkie kolory wiosny”. Organizatorem imprezy był Hajnowski Dom Kultury.
Wszystkie dziewczyny reprezentują Pracownię Plastyczną Beaty Kordon Gratulujemy!!!

KWIECIEŃ 2018

Miło nam poinformować o kolejnych sukcesach naszych wychowanek. W I OGÓLNOPOLSKIM BIENNALE GRAFIKI KOMPUTEROWEJ I MINIATURY PLASTYCZNEJ "W ODCIENIACH BIELI" PORTRETY ZWIERZĄT organizowanym przez Centrum Edukacji Kulturalnej Dzieci i Młodzieży we Wrocławiu jury po przejrzeniu i ocenie 1826 prac nadesłanych na konkurs przyznało nagrody i wyróżnienia:
W swojwj kategori wiekowe nagrodę zdobyła Sylwia Mann, z pracowni Adama Niesyto a Kwalifikację do wystawy Emilia Grolik z pracowni Pani Beaty Kordon. Serdecznie gratulujemy!

Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Rysunkowego "PRZYRODA POLSKA - MELODIA MGIEŁ NOCNYCH" Na konkurs wpłynęło 158 prac z różnych placówek z całej Polski, w kategorii wiekowej od 13-16 lat I miejsce zdobyła Katarzyna Gładyś z pracowni Adama Niesyto. Gratulacje!

Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "(Nie)sprawność w szarości" Rawicz 2018.
Organizatorami konkursu są Szkoła Podstawowa nr 6 im. Janusza Korczaka w Rawiczu Współorganizatorami: Urząd Miejski Gminy Rawicz, Starostwo Powiatowe w Rawiczu, Miejskie Biuro Wystaw Artystycznych w Lesznie, Muzeum Ziemi Rawickiej. W konkursie udział wzięło ponad tysiąc uczestników a z naszej placówki wyróżnienia honorowe zdobyli: Sylwia Mann i Szymon Rutkowski z pracowni Adama Niesyto. Gratulacje!

Patrycja Kożuszek z Pracowni Plastycznej Beaty Kordon otrzymała nagrodę w XXV Wojewódzkim Plastycznym Konkursie Ekologicznym "Ocalić od zapomnienia - 2018 -Serce natury” zorganizowanym przez Centrum Kulturalno -Edukacyjne w Czerwionce-Leszczynach. Gratulujemy!

Hania Madej z Pracowni Plastycznej Beaty Kordon została laureatką Polsko-Czeskiego Konkursu Plastycznego „Żywiołaki” zorganizowanego przez Miejski Dom Kultury Koszutka w Katowicach. Gratulujemy!!!

MARZEC 2018

Krajowy etap tegorocznej edycji Konkursu Młodych Artystów FAI (2017 FAI Young Artists Contest) jest organizowany przez Bemowskie Centrum Kultury, z upoważnienia Aeroklubu Polskiego. Swoje prace do tematu "Ponad Chmurami" przysłało aż 839 dzieci z całej Polski. Jury wybrało plastyczne wizje dziewięciorga z nich. Teraz prace zostaną przesłane do siedziby FAI w Lozannie, aby wziąć udział w finale konkursu.
Z dumą informujemy, że jednym z 9 laureatów Polskiej edycji został Piotr Ludynia wychowanek pracowni Adama Niesyto. Gratulujemy i trzymamy kciuki!

Miło nam poinformować, że w XXV MIĘDZYNARODOWYM KONKURSIE PLASTYCZNYM „MIESZKAM W BESKIDACH”- wychowankowie pracowni plastycznej Adama Niesyto zdobyli:
NAGRODA SPECJALNA: SYLWIA MANN
I Miejsce Rysunek 10-12 lat Maja Boduszek
I Miejsce w kategorii Rysunek 16-18 lat Wiktoria Moskała I Miejsce w kategorii Rysunek 7-9 lat Sonia Szarek III Miejsce Rysunek 7-9 lat Paulina Pajer Serdeczne gratulacje dla laureatów.

LUTY 2018

W Wojewódzkim Konkursie Plastycznym Zakładka do książki 2018 ogłoszonym przez Młodzieżowy Dom Kultury w Mysłowicach wyróżnienia zdobyły: Małgosia Łaskawska, Paulinka Zyskowska, Kamila Krawiec i Emilia Grolik z Pracowni Plastycznej Beaty Kordon. Gratulujemy!

STYCZEŃ 2018

W Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Okiem artysty - Salvador Dali" organizowanym przez Galerię Twórczości Plastycznej Młodych przy MDK "Śródmieście" we Wrocławiu wyróżnienie zdobyła Sylwia Mann z pracowni Adama Niesyto. Do konkursu przystąpiło 129 szkół i pracowni plastycznych, nadsyłając 887 prac. Organizatorzy do wystawy pokonkursowej zakwalifikowali 184 prace z 98 placówek oświatowych. Gratulujemy!

GRUDZIEŃ 2017

W Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Świat Mojej wyobraźni" organizowanym przez Miejski Dom Kultury „MUFLON” w Jeleniej Górze 1 miejsce zdobył Piotr Ludynia z Pracowni Adama Niesyto. Serdecznie gratulujemy sukcesu.

W XXVI Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym " Witaj gwiazdko złota" 2017 wychowankowie MDK 2 zdobyli: nagrodę – Paulina Miszczak z pracowni Adama Niesyto, wyróżnienie zdobyła Maja Witkowska z pracowni Renaty Korytkowskiej a kwalifikacje do wystawy Wiktoria Firsowicz, Natalia Grylewicz, Julia Zientek z pracowni Adama Niesyto, Emilia Grolik i Natasza Marszałek z pracowni Beaty Kordon i Antonina Błach z pracowni Renaty Korytkowskiej. Gratulacje!

W Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym na Kalendarz Gminnego Ośrodka Kultury w Stawigudzie „Muzyka to najlepszy język do poruszenia serc ludzi na całym świecie” wyróżnienie zdobyła Emila Grolik. Natomiast praca Mai Ząbek została zakwalifikowana do wystawy Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „ŚWIAT MOJEJ WYOBRAŹNI” zorganizowanego przez Miejski Dom Kultury "Muflon” w Jeleniej Górze. Obie dziewczyny uczęszczają do Pracowni Plastycznej Beaty Kordon Gratulujemy!

Na VII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "W HARMONII Z PRZYRODĄ" organizowanym przez Wdecki Park Krajobrazowy wpłynęło 1639 prac z 254 placówek w całej Polsce. Po raz kolejny naszym wychowankom udało się zdobyć w nim Pierwszą nagrodę oraz wyróżnienie. Gratulujemy serdecznie Sylwii Mann za zdobycie nagrody i Wiktorii Wałkowicz za zdobycie w nim wyróżnienia. Obie wychowanki reprezentują pracownię Adama Niesyto.

LISTOPAD 2017

W III Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „POCZTÓWKA Z WAKACJI” zorganizowanym przez Młodzieżowy Dom Kultury w Jeleniej Górze nagrodę zdobył Olaf Mystek z Pracowni Plastycznej Beaty Kordon. Gratulujemy!!!

PAŹDZIERNIK 2017

Kolejny sukces naszych wychowanek w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Odyseje Piłsudskiego” organizowanym przez Dom Literatury w Łodzi. Nagrody zdobyły Sylwia Mann i Katarzyna Gładyś z pracowni Adama Niesyto. Gratulacje dla laureatek!

W ostatniej XIX edycji MIĘDZYNARODOWEGO KONKURSU TWÓRCZOŚCI PLASTYCZNEJ DZIECI I MŁODZIEŻY „ZAWSZE ZIELONO, ZAWSZE NIEBIESKO” TORUŃ 2017 organizowanego przez Galerię i Ośrodek Plastycznej Twórczości Dziecka w Toruniu wyróżnienie zdobyła Sylwia Mann, wychowanka pracowni Adama Niesyto. To kolejny wielki sukces naszej młodej artystki. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że wyróżniona praca Sylwii została wyłoniona spośród 14000 nadesłanych na konkurs prac.Gratulacje!

W Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Z chlubnych kart i miejsc narodowej historii” organizowanym przez Młodzieżowy Dom Kultury Nr 1 w Tychach nagrody zdobyły Sylwia Mann i Daria Będkowska, wychowanki pracowni pana Adama Niesyto. Gratulujemy!