Do poprawnego oglądania tej strony, należy włączyć obsługę JavaScript!

Osiągnięcia 2016/2017 1 strona

WSTECZ
SIERPIEŃ 2017

Uczestnicy pracowni modelarstwa lotniczego MDK w Katowicach oraz MDK nr 2 w Tychach, Dominik Siuda (pilot) oraz Jakub Mucha (mechanik) wywalczyli podczas Mistrzostw Europy Modeli Latających na Uwięzi w węgierskim Bekescsaba, w kategorii F2C w klasyfikacji juniorów, srebro. Mistrzostwa odbywały się w dniach 6-11 sierpnia. Równocześnie wraz z seniorami zdbobyli III miejsce w klasyfikacji zespołowej.Gratulujemy!

W XVI Międzynarodowym Konkursie Plastycznym "Dajmy Światu Pokój", organizowanym przez Oświęcimskie Centrum Kultury, Sylwia Mann z pracowni Adama Niesyto zdobyła nagrodę w kategorii wiekowej 14-16 lat. Gratulujemy!

W Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym organizowanym przez Muzeum Okręgowe w Pile pt. "Obrazki dawnej wsi" wychowankowie naszej placówki odnieśli kolejny sukces. Pierwszą nagrodę w swojej kategorii wiekowej zdobył Piotr Ludynia a drugą Sylwia Mann. Oboje laureaci z pracowni Adama Niesyto. Gratulujemy!

CZERWIEC 2017

III Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Cztery pory roku w oczach dziecka - wszystko co z wiosną, latem, jesienią i zimą związane" organizowany przez Niepubliczną Szkołę Podstawową nr 7 w Słupsku. W kategorii 13-16 lat komisja przyznała nagrodę Mai Kasprzak z pracowni Adama Niesyto. Gratulacje!

W Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „JAN MATEJKO I BOHATEROWIE JEGO DZIEŁ” organizowanym przez MDK w Katowicach wyróżnienie zdobyła Sylwia Mann z pracowni Adama Niesyto. Gratulacje!

W IX OGÓLNOPOLSKIM BIENNALE PLASTYCZNYM „KOT 2017” we Wrocławiu Wyróżnienie zdobyła Daria Będkowska a kwalifikacje do wystawy Sylwia Mann i Jaśmina Piasecka z pracowni Adama Niesyto. Gratulacje!

MAJ 2017

Aleksandra Skiba i Zofia Pudełko zdobyły wyróżnienia indywidualne oraz III miejsce w kategorii duetów w XIV Rejonowym Konkursie Gry na Fletach Podłużnych w Kobiórze, przygotowane przez panią Joannę Pudełko. W tym roku rekordowa ilość uczestników - 95 podmiotów wykonawczych! Gratulujemy!

Pani Beata Kordon oraz reprezentanci naszego Domu Kultury otrzymali Podziękowanie za udział w XVIII finale regionalnym miedzynarodowego konkursu plastycznego "Geologiczne barwy ziemi" organizowanym w ramach XXV obchodów "Dni Ziemi" przez Oddział Gónośląski PIG-PIB w Sosnowcu

W Rejonowym Konkursie Plastycznym "Oblicza Polskiego Oręża - Woje, rycerze, komandosi" nagrody zdobyły Sylwia Mann i Katarzyna Gładyś a kwalifikacje do wystawy Sonia Szarek i Julia Dąbek z pracowni Adama Niesyto. Gratulujemy!

W VII Międzynarodowym Konkursie Plastycznym "Przyroda w Kolorach - ŚWIAT WIELKICH I MAŁYCH KOTÓW" organizowanym przez Młodzieżowy Dom Kultury w Krakowie kwalifikację do wystawy pokonkursowej zdobyła Sylwia Mann z pracowni Adama Niesyto. Gratulacje!

Emilia Grolik i Emilia Lamot zdobyły wyróżnienia w VII Międzynarodowym Konkursie Plastycznym „Przyroda w Kolorach” – ŚWIAT WIELKICH I MAŁYCH KOTÓW organizowanym przez Młodzieżowy Dom Kultury w Krakowie.
Marysia Bargieł zdobyła kwalifikacje do wystawy w XVII Biennale Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży organizowanym przez Młodzieżowy Dom Kultury w Oświęcimiu. Dziewczynki są uczestniczkami zajęć w pracowni plastycznej Beaty Kordon. Gratulujemy!

Martyna Bonarska zdobyła nagrodę w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym Festiwal z Martwą Naturą zorganizowanym przez Ośrodek Pracy Pozaszkolnej nr 4 „Centrum Edukacji Twórczej” w Zabrzu.
Marcelina Pach, Zuzanna Pach, Klaudia Geppart, Małgorzata Multana, Emilia Grolik i Emilia Bastek zakwalifikowały się d o XVI Ogólnopolskiego Konkursu Prac Plastycznych Inspirowanych Twórczością Wielkich Mistrzów „ZE SZTUKĄ NA TY” zorganizowanego przez Miejski Dom Kultury w Łaziskach Górnych.
Wszyscy są wychowankami Beaty Kordon. Gratulujemy!

W XXII Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Dom" organizowanym przez Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Radlinie kwalifikacje do wystawy pokonkursowej otrzymał Olaf Mystek z pracowni plastycznej Pani Beaty Kordon. Gratulujemy!

Zakończyła się kolejna XV edycja Międzynarodowego Konkursu Plastycznego "Inne Spojrzenie" organizowanego przez Ognisko Pracy Pozaszkolnej nr 1 w Sosnowcu. Ogromny sukces odniosły dwie nasze wychowanki Sylwia Mann zdobywając w swojej kategorii wiekowej nagrodę i Paulina Miszczak laureatka wyróżnienia. Obie nasze wychowanki z pracowni Adama Niesyto. Gratulacje!

W II Ogólnopolskiej Wystawie Rysunku i Malarstwa "Mój Teatr" organizowanej przez Bałucki Ośrodek Kultury w Łodzi wyróżnienie zdobyła Zuzanna Szendera a kwalifikację do wystawy pokonkursowej Katarzyna Gładyś z pracowni Adama Niesyto. Serdeczne gratulacje!

KWIECIEŃ 2017

W Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Kartka wielkanocna” organizowanym przez Młodzieżowe Centrum Kultury w Legnicy wyróżnienia zdobyły Urszula Wojkowska i Karolina Baron wychowanki z pracowni pana Adama Niesyto. Gratulujemy!

MARZEC 2017

W Polskiej edycji Międzynarodowego Konkurs Plastycznego „Samochód marzeń” organizowanego przez firmę Toyota drugą nagrodę zdobyła Matylda Dubaniowska wychowanka pana Adama Niesyto. Serdecznie gratulujemy. Praca Matyldy weźmie udział w międzynarodowej edycji konkursu, która zostanie rozstrzygnięta w Japonii. Z Polski na tę edycję konkursu wysłano 9 prac w 3 kategoriach wiekowych.Serdeczne gratulacje dla laureatki!

Podczas II Spotkań Twórczości Dziecięcej ARTINO w Zespole Szkół Muzycznych w Tychach Sylwia Mann zdobyła I nagrodę a Olaf Mystek III nagrodę. Wyróżniona została Paulina Miszczak. Wszyscy reprezentowali prawnię plastyczną Adama Niesyto. Gratulujemy!!!

w Dniu 20.03.2017r podczas V Gali Taneczne w Mikołowie zespołu taneczny "Hijacked" p. Anny Gogolok zdobył wyróżnienie! GRATULUJEMY!!!

Ewelina Pawlak z zespołu tanecznego "Hijacked" p. Anny Gogolok zdobyła nagrodę za zajęcie II miejsca w MŁODZIEŻOWYM CONTESCIE TANECZNYM w kategorii "Dancehall" powyżej 18 lat - GRATULUJEMY !

LUTY 2017

W konkursie plastycznym „Zakładka do książki” zorganizowanym przez MDK w Mysłowicach II miejsce zdobyła Wiktoria Lipnicka , a wyróżnienie Marysia Bargieł. Obie dziewczynki reprezentują pracownię plastyczną Beaty Kordon. Gratulujemy!!!

STYCZEŃ 2017

Pięć wyróżnień otrzymały polskie dzieci biorące udział w Międzynarodowym Konkursie Plastycznym "To Jest Mój Meksyk 2016" organizowanym przez Ambasadę Meksyku w Polsce. Serdecznie gratulujemy wszystkim wyróżnionym artystom.
W szczególności zaś gratulujemy naszej wychowance Sylwii Mann z pracowni Adama Niesyto, która znalazła się w tym zaszczytnym gronie wyróżnionych.

GRUDZIEŃ 2016

W gronie laureatów XXIV Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Witaj, gwiazdko złota" organizowanego przez Młodzieżowy Dom Kultury Nr 1 im. Artystów Rodu Kossaków w Tychach znalazły się nasze wychowanki: Nagrodę zdobyła Emilia Lamot a wyróżnienia Paulina Miszczak i Helena Pyrach z pracowni Adama Niesyto. Gratulujemy laureatkom.

Marysia Bargieł z pracowni plastycznej Beaty Kordon zdobyła wyróżnienie w VI edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego W HARMONII Z PRZYRODĄ zorganizowanego przez Wdecki Park Krajobrazowy w Osiach. Gratulujemy!

W Regionalnym Konkursie Plastycznym "Cztery pory roku" organizowanym przez Ognisko Pracy Pozaszkolnej Nr 1 w Sosnowcu wychowanki pracowni plastycznej Adama Niesyto ponownie odniosły wielki sukces zdobywając dwie nagrody i jedno wyróżnienie.
Nagrody otrzymały: Katarzyna Gładyś i Paulina Pajer a wyróżnienie Matylda Dubaniowska.
Serdecznie gratulujemy laureatkom.

LISTOPAD 2016

Pięć wyróżnień otrzymały polskie dzieci biorące udział w Międzynarodowym Konkursie Plastycznym "To Jest Mój Meksyk 2016" organizowanym przez Ambasadę Meksyku w Polsce. Serdecznie gratulujemy wszystkim wyróżnionym artystom.
W szczególności zaś gratulujemy naszej wychowance Sylwii Mann z pracowni Adama Niesyto, która znalazła się w tym zaszczytnym gronie wyróżnionych.

WRZESIEŃ 2016

Z przyjemnością informujemy, że w zakończonych Ogólnopolskich Zawodach Modeli Latających na Uwięzi - X Memoriale im. Jana Jóźwiaka, które odbyły się w Dąbrowie Górniczej nasz wychowanek Maciej Rojek zajął I miejsce w klasie modeli prędkościowych F2A/M. Gratulujemy!

XV Międzynarodowy Konkursu Plastyczny "Darujmy światu pokój" - objęty patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim a organizowany przez Oświęcimskie Centrum Kultury. W tegorocznej edycji konkursu Nagrodę kategorii wiekowej 17-19 lat zdobyła Daria Będkowska z naszego Domu Kultury a wyróżnienie przez udział w wystawie pokonkursowej Martyna Bonarska (2 prace) obie laureatki z pracowni Pana Adama Niesyto. Gratulujemy!