Do poprawnego oglądania tej strony, należy włączyć obsługę JavaScript!

Osiągnięcia 2015/2016 1 strona

WSTECZ
CZERWIEC 2016

Oliwia Baca zdobyła I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Zakładka do Książki". Praca powstała pod kierunkiem Renty Korytkowskiej. Gratulujemy!

W Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "KULTURY ŚWIATA" organizowanym przez MŁODZIEŻOWY DOM KULTURY W KRAKOWIE wyróżnienia zdobyli: Klaudia Geppart, Matylda Dubaniowska, Piotr Ludynia i Paulina Miszczak z pracowni Adama Niesyto. Gratulujemy!

W IV OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM pt. "Szlakiem Orlich Gniazd" organizowanym przez Miejski Dom Kultury w Częstochowie nagrodę zdobyła Daria Będkowska z pracowni Pana Adama Niesyto. Gratulujemy!

W Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym - "Kwiaty na różne okazje" organizowanym przez Młodzieżowy Dom Kultury w Przemyślu nagrodę w kategorii Gimnazja i szkoły ponadgimnazjalne zdobyła Martyna Bonarska z pracowni Adama Niesyto. Gratulujemy!

W VIII Ogólnopolskim Biennale Plastyczno-Fotograficznym Dzieci I Młodzieży "PRZYRODA - 2016" organizowanym przez MDK Radom wyróżnienia zdobyli: Wiktoria Neterowicz oraz Daria Będkowska z pracowni Pana Adama Niesyto. Gratulujemy!

W 47. Mistrzostwach Polski Modeli Latających dla Juniorów Młodszych nasi uczestnicy zdobyli (w klasie F2A/M): Maciej Rojek - 1 miejsce - Mistrz Polski; Jakub Mucha - 5 miejsce; Kacper Trukała - 8 miejsce Ponadto drużyna Aeroklubu Śląskiego w skład której weszli dwaj pierwsi zawodnicy zdobyła drużynowy tytuł Mistrzów Polski. Gratulujemy!

MAJ 2016

W II Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "POZYTYWKA - czyli wszystko to, co sprawia że jestem szczęśliwy" organizowanym Stowarzyszenie Strefa WzW "Wolnych z Wyboru" z siedzibą w Rybniku, kwalifikację do wystawy zdobył Michał Łataś lat 6 z pracowni Adama Niesyto. Gratulujemy!

W Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Kwiat dziełem doskonałym" organizowanym przez Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II w Polkowicach wyróżnienie zdobyła Daria Będkowska z pracowni Adama Niesyto. Gratulujemy!

W Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "BEZDROŻA FANTAZJI" I EDYCJA pt. "W ŚWIECIE BAŚNI" organizowanym przez Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Będzinie - I nagrodę zdobyła Sylwia Mann z pracowni Adama Niesyto. Gratulujemy!

KWIECIEŃ 2016

Wyniki XXVI Festiwalu Kultury Młodzieży Szkolnej:
- Teatr poezji”Theatron” pod opieką Pana Piotra Kumora otrzymał wyróżnienie I-go stopnia,
- Teatr „56 Elfów” pod opieką Pana Piotra Kumora otrzymał wyróżnienie II-go stopnia,
- Zespół wokalny „Cantare” pod opieką Pani Karoliny Kantyki otrzymał wyróżnienie specjalne I-go stopnia,
- Zespół taneczny „Swing” pod opieką Pani Natalii Dziewulskiej otzrymał wyróżnienie I-go stopnia,
- Zespół taneczny „Hijacked” pod opieką Pani Anny Gogolok otrzymał wyróżnienie II-go stopnia.
Gratulujemy!

W IX Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Z PĘDZLEM PRZEZ ŚWIAT" ŚWIAT NA GŁOWIE organizowanym przez Młodzieżowy Dom Kultury WROCŁAW - KRZYKI nagrodę zdobyła Zuzanna Szendera lat 15, natomiast Daria Będkowska lat 18, zdobyła wyróżnienie z pracowni Pana Adama Niesyto. Gratulujemy!

W VI Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "ŚWIAT DINOZAURÓW" 2 kwalifikacje do wystawy zdobyły: Jagoda Lechowicz lat 17 i Daria Będkowska lat 18 z pracowni Pana Adama Niesyto. Gratulujemy!

W Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym PIĘKNO I BRZYDOTA W SZAROŚCI - RAWICZ 2016 wyróżnienie przez kwalifikację do wystawy zdobyła: Sylwia Mann, lat 14, z pracowni Pana Adama Niesyto. Gratulujemy!

MARZEC 2016

W XVIII Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym Łajba 2016 organizowany przez MDK w Słupsku laureatami zostali: Martyna Bonarska (I nagroda) w kategorii gimnazjów i Hanna Stolarska (II nagroda w kategorii 0-3) z pracowni Pana Adama Niesyto. Gratulujemy!

W XVI Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Wakacje pod żaglami", organizowanym przez Bałudzki Ośrodek Kultury "Na Żubardzkiej" w Łodzi laureatami z Młodzieżowego Domu Kultury nr 2 w Tychach zostali: Piotr Ludynia 14 lat (wyróżnienie),Michał Łataś 7 lat, Dominik Kucz 10 lat i Oliwia Leszczyńska 11 lat (kwalifikacje do wystawy) z pracowni Pana Adama Niesyto. Gratulujemy!

LUTY 2016

W XVII Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „PUDEŁKO MOICH MARZEŃ” organizowanym przez Powiatowe Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Zduńskiej Woli wychowankowie z pracowni Adama Niesyto zdobyli następujące nagrody: Kategoria wiekowa 6-9 lat: Maria Urbańczyk (wyróżnienie), Kategoria wiekowa 13- 15 lat: Matylda Dubaniowska (I miejsce), Kategoria wiekowa 16- 19 lat: Daria Będkowska (II miejsce), Klaudia Geppart (wyróżnienie). Laureatom serdecznie gratulujemy!

W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE I WYSTAWIE PRAC NIEPROFESJONALNYCH MŁODYCH ARTYSTÓW Biennale ART- TALENT 2016 Libiąż laureatką 2 miejsca za cykl prac w konkursie została Daria Będkowska z pracowni Adama Niesyto. Serdeczne gratulacje! Gratulujemy!

W Rejonowym Konkursie Plastycznym "Muzyka i Obraz" nagrodę zdobyła Daria Będkowska, a wyróżnienie Paulina Miszczak z pracowni Adama Niesyto. Gratulacje!

W Rejonowym Konkursie Artystycznym "Młode Talenty" organizowanym przez II Liceum Ogólnokształcącego im. C.K. Norwida w Tychach Weronika Kadłuczka i Daria Będkowska z pracowni Adama Niesyto zdobyły 2 nagrody w kategorii plastyka. Gratulacje!

STYCZEŃ 2016

W ogólnopolskim Konkursie Plastycznym na Plakat pod hasłem: "Uwaga kruchy lód" organizowanym przez Ogród Zoologiczny we Wrocławiu w ramach projektu pn. "Edukacja ekologiczna w zakresie ochrony różnorodności biologicznej w obliczu zmian klimatycznych", nagrody zdobyły: Jaśmina Piasecka i Paula Chmiel z pracowni Adama Niesyto. Plakat dotyczył ochrony terenów arktycznych. Gratulujemy!

GRUDZIEŃ 2015

W XXI Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Moje miasto, moja miejscowość", którego tegorocznym tematem przewodnim "RUCH, SPORT, AKTYWNOŚĆ W MOJEJ MIEJSCOWOŚCI" nagrody zdobyły: Daria Będkowska i Weronika Rychel z pracowni Adama Niesyto. Gratulujemy!

W XI WOJEWÓDZKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM "KARYKATURA ŚLĄZAKA" organizowanym przez Ognisko Pracy Pozaszkolnej nr 4 w Zabrzu oraz Centrum Edukacji Twórczej wyróżnienia zdobyły Sylwia Mann i Daria Będkowska z pracowni Adama Niesyto. Serdecznie gratulujemy!

PAŹDZIERNIK 2015

W Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Królewska gra - szachy" organizowanym przez MDK "Śródmieście" we Wrocławiu nagrody zdobyli: Sylwia Mann l. 13 oraz Maciej Mołdrzyk l. 16, a wyróżnienie: Daria Będkowska l. 17 z pracowni Adama Niesyto. Gratulujemy!

W Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Z chlubnych kart i miejsc narodowej historii" organizowanym przez MDK Nr 1 w Tychach nagrodę zdobyła Daria Będkowska z pracowni Adama Niesyto. Gratulujemy!

W Ogólnopolskim Konkursie Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży "Najpiękniejsza jest moja Ojczyzna 2015" organizowanym przez Pałac Młodzieży w Katowicach wyróżnienie honorowe zdobyła Paula Chmiel z pracowni Adama Niesyto. Gratulujemy!

Laureatkami Międzynarodowego Konkursu Plastycznego "Bohunova Paleta 2015" zostały: Sylwia Mann (Złote Pasmo - 1 miejsce) oraz Daria Będkowska(wyróżnienie) z pracowni Adama Niesyto. Serdecznie gratulujemy!

Maciej Rojek i Dominik Siuda z pracowni modelarskiej Pawła Prausa zajęli odpowiednio I i III miejsce w Ogólnopolskich Zawodach Modelarskich, które odbyły się w dniach 3-4.10.2015 r. w Katowicach.
Serdecznie gratulujemy!

WRZESIEŃ 2015

W Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Obrazki dawnej wsi” wychowankowie pracowni Adama Niesyto odnieśli niewątpliwy sukces zdobywając:
Nagrody w kategorii wiekowej 5 – 10 lat: Magdalena Łataś (I miejsce), Emilia Narloch (III miejsce) oraz wyróżnienia: Maria Urbańczyk i Dorota Zajączkowska.
Nagrody w kategorii wiekowej 11 – 15 lat: Sylwia Mann (I miejsce) oraz Dorota Zajączkowska (II miejsce).
Nagrody w kategorii wiekowej 16 – 19 lat: Weronika Kadłuczka (I miejsce) oraz Maciej Małdrzyk (II miejsce).
Ponadto wyróżnienie otrzymał Flavio Chiocchi.
Serdecznie gratulujemy!