Do poprawnego oglądania tej strony, należy włączyć obsługę JavaScript!

Osiągnięcia 2014/2015 1 strona

WSTECZ
CZERWIEC 2015

Podczas 46. Mistrzostw Polski Modeli Latających dla Juniorów Młodszych (6 i 7.06.2015 r.), które odbyły się na lotnisku Aeroklubu Gliwickiego modelarze z pracowni modelarstwa lotniczego MDK nr 2 w Tychach zdobyli 2 medale w klasie modeli prędkościowych latających na uwięzi F2A/M, złoty medal i tytuł Mistrza Polski wywalczył Kacper Trukała , a medal brązowy i tytuł II Wicemistrza Polski wywalczył Maciej Rojek. Gratulujemy!

MAJ 2015

Daria Będkowska z pracowni plastycznej Adama Niesyto zdobyła nagrodę a Weronika Kadłuczka wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastyczo-fotograficznym "Polskie szlaki wodne" organizowanym przez Zespół "Centrum Edukacji Kulturalnej Dzieci i Młodzieży" we Wrocławiu. Sylwia Mann i Paulina Miszczak w ty samym konkursie zdobyły kwalifikację do wystawy. . Gratulujemy!

Podczas Ogólnopolskich Zawodów Modeli Latających na Uwięzi - IV Dąbrowskiego Memoriału Andrzeja Rachwała nasz uczestnik Maciej Rojek osiągając swym modelem prędkość 99,6 km/h zajął II miejsce w klasie modeli prędkościowych latających na uwięzi dla juniorów młodszych F2A/M. Gratulujemy!

Paulina Miszczak z pracowni plastycznej Adama Niesyto zdobyła nagrodę a Iza Sabat z pracowni Beaty Kordon zdobyła kwalifikację do wystawy w II Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym ZABIERZ MNIE TAM WYOBRAŹNIĄ 2015 "NIESAMOWITE ZWIERZAKI". Gratulujemy!

Daria Będkowska z pracowni plastycznej Adama Niesyto zdobyła nagrodę a Katarzyna Gładyś wyróżnienie w Ogólnopolskim konkursie plastycznym dla dzieci i młodzieży "Anioły i diabły - pojęcie dobra i zła" Serdecznie gratulujemy.

KWIECIEŃ 2015

W Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym ZIEMIA JEST JEDNA „Planeta Ziemia – nie jesteśmy sami” kwalifikacje do wystawy uzyskały następujące osoby z pracowni Beaty Kordon: Agata Stefańczak, Iza Sabat, Klara Ferenc, Tymek Główka, Julia Prusinska, Judyta Prusińska, Malwina Goczoł, Sandra Święs, Zosia Pudełko i Natalia Szlacheta. Serdecznie gratulujemy.

Julia Mystek, Daria Galas i Zuzanna Solarczyk z pracowni Beaty Kordon uzyskały kwalifikacje do wystawy Konkursu Plastycznego dla Dzieci i Młodzieży Województwa Śląskiego "A za oknem maj..." zorganizowanego przez Dom Kultury w Rybniku –Boguszowicach. Gratulujemy!

Katarzyna Gładyś z pracowni pana Adama Niesyto zdobyła wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Plastycznym "Inne Spojrzenie" o temacie przewodnim: Moja przygoda w kosmosie, organizowanym przez OPP w Sosnowcu. Serdecznie gratulujemy!

Angelika Świerzawska z pracowni pana Adama Niesyto zdobyła wyróżnienie w III OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE TWÓRCZOŚCI PLASTYCZNEJ DZIECI I MŁODZIEŻY "SZLAKIEM ORLICH GNIAZD" Częstochowa, 2015 Serdecznie Gratulujemy!

Praca Weroniki Kiełbiewskiej, uczestniczki zajęć prowadzonych przez panią Renatę Korytkowską, została wyłoniona spośród 8315 prac z całej Polski oraz 19 państw z całego świata i nagrodzona w Międzynarodowym Konkursie Plastycznym "Inne Spojrzenie” o temacie przewodnim: Moja przygoda w kosmosie. Gratulujemy Weroniko!

Daria Będkowska i Sylwia Mann z pracowni Pana Adama Niesyto zdobyły wyróżnienia w I Międzynarodowym Biennale na Małą Formę Graficzną „Między czernią a bielą…” pt. „Świat ze starej fotografii” Rybnik 2015 Serdecznie Gratulujemy!

Daria Będkowska i Sylwia Mann z pracowni Pana Adama Niesyto zdobyły nagrody w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym - FAI - Plakat „World Air Games” Dubai 2015 Serdecznie Gratulujemy Laureatkom!.

W Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „MUZYKA W SZAROŚCI” -RAWICZ 2015, wychowankowie Pana Adama Niesyto, uzyskali następujące nagrody: Będkowska Daria zdobyła Nagrodę Miejskiego Biura Wystaw Artystycznych w Lesznie. Mann Sylwia zdobyła Nagrodę Muzeum Ziemi Rawickiej, natomiast Miszczak Paulina zdobyła II Nagrodę Konkursową w kategorii wiekowej 13-16 lat. Serdecznie Gratulujemy!.

Sandra Świeć i Zofia Brzoza z pracowni Pana Adama Niesyto uzyskały kwalifikację do wystawy w Międzynarodowym Konkursie Plastycznym „In my Homeland” - Białoruś. Serdecznie Gratulujemy!!!.

Paulina Miszczak i Martyna Chmiel z pracowni Adama Niesyto zdobyły wyróżnią w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Magia roślin-Drzewo” organizowanym przez Młodzieżowy Dom Kultury Śródmieście we Wrocławiu. Natomiast Daria Będkowska uzyskała również kwalifikację do pokonkursowej wystawy. Gratulujemy!.

Aleksandra Antosiewicz i Martyna Janota z pracowni Renaty Korytkowskiej zostały wyróżnione, poprzez kwalifikację do wystawy w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Moje Anioły” organizowanym przez MDK w Chodzieży. Gratulujemy!

MARZEC 2015

Laureatami XVI Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „PUDEŁKO MOICH MARZEŃ” organizowanym w Powiatowe Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Zduńskiej Woli zostali: Kategoria wiekowa 6 - 9 lat: Oliwia Leszczyńska; kategoria wiekowa 10 - 12 lat: Sylwia Mann (II miejsce), kategoria wiekowa 16 - 19 lat: Daria Będkowska (II miejsce). Z pracowni pana Adama Niesyto. Serdecznie gratulujemy!

Daria Będkowska z pracowni Adama Niesyto zdobyła nagrodę w XXII Międzynarodowym Konkursie Plastycznym "Mieszkam w Beskidach". Ponadto wyróżnienia otrzymały: Angelika Świerzawska i Weronika Kadłuczka z pracowni Adama Niesyto oraz Natalia Szlacheta z pracowni Beaty Kordon. Serdecznie gratulujemy!

STYCZEŃ 2015

Klara Ferenc, Marta Piwowarska, Oliwia Marszałek, Iza Sabat, Marta Sabat, Wiktoria Oleksyk, Małgosia Oleksyk, Zuzia Solarczyk, Judyta Prusińska, Marcelina Pach, Kalina Kowalik i Małgosia Gryczon uczęszczające na zajęcia plastyczne prowadzone przez Beatę Kordon zdobyły wyróżnienia w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Psy, koty i inne zwierzaki” zorganizowanym przez Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci i Rodzin "Ponad Granicami". Gratulujemy!

Miło nam poinformować, że Daria Będkowska z Pracowni Plastycznej Adama Niesyto zdobyła nagrodę w Ogólnpolskim Konkursie Plastycznym "Moje spotkania z folklorem, organizowanym przez Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Rybniku. W tym samym konkursie wyróżnienia przez kwalifikację do wystawy zdobyły Dorota Zajączkowska i Barbara Zajączkowska również z pracowni Adama Niesyto. Gratulujemy!

GRUDZIEŃ 2014

Ewa Przybyszewska otrzymała nagrodę a Ala Kulak wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym im. Tony Halika zorganizowanym przez Akademię Odkrywcy im. Tony Halika w Gliwicach. Dziewczynki są uczestniczkami zajęć plastycznych prowadzonych przez Beatę Kordon. Gratulujemy!

W sobotnich zawodach klubowych w klasie modeli prędkościowych latających na uwięzi dla juniorów młodszych F2A/M wychowankowie z pracowni Pawła Prausa zdobyli trzy najwyższe miejsca: I miejsce Kacper Trukała; II miejsce Maciej Rojek; III miejsce Michał Maludy. Serdecznie gratulujemy!

Wychowanka Beaty Kordon Dominika Markiewicz zdobyła wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "W harmonii z przyrodą" organizowanym przez Wdecki Park Krajobrazowy. Z tej samej pracowni plastycznej 10 prac zakwalifikowało się do wystawy, którą można oglądać w Teatrze Groteska w Krakowie. W Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Norwegia – taką ją widzę - mroźny pejzaż" kwalifikacje do wystawy uzyskały: Zosia Brzoza, Zuzia Solarczyk, Patrycja Kożuszek, Jagoda Postój, Judyta Prusińska, Ala Kulak, Tomek Konieczny, Ala Kowalczyk, Kamila Stecka i Iza Sabat. MDK w Świdnicy wyróżnił przez kwalifikacje do wystawy Zuzię Pach (również z pracowni plastycznej Beaty Kordon) w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym na Kartkę Świąteczną. Gratulujemy!

Daria Będkowska, wychowanka naszej placówki z pracowni Adama Niesyto uzyskała wyróżnienie w XXIII Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Witaj, gwiazdko złota" GRATULUJEMY!

Paulina Miszczak z pracowni Adama Niesyto zdobyła wyróżnienie w Rejonowym Konkursie Plastycznym na kartkę świąteczną organizowanym przez Muzeum Miejskie w Tychach. GRATULUJEMY!

Wychowankowie z pracowni Renaty Korytkowskiej uzyskali w XXIII Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Witaj, gwiazdko złota" następujące sukcesy: NAGRODA: Lena Karoń; WYRÓŻNIENIE: Patryk Hoffmann WYRÓŻNIENIE PRZEZ KWALIFIKACJE DO WYSTAWY: Weronika Nowakowska, Julia Pietrzak, Iga Pisarzowska. GRATULUJEMY ZWYCIĘZCOM!

Natalka Szlacheta z pracowni plastycznej Beaty Kordon otrzymała wyróżnienie w XVI Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Kartka świąteczna - BOŻE NARODZENIE, NOWY ROK" zorganizowanym przez Młodzieżowy Dom Kultury w Pabianicach. Gratulujemy!

LISTOPAD 2014

Emilka Lamot i Julka Prusińska z pracowni plastycznej Beaty Kordon zdobyły nagrody w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Jak chronić świat" zorganizowanym przez Stowarzyszenie Ziemia i My - Centrum Edukacji Ekologicznej w Dąbrowie Górniczej. Gratulujemy!

WRZESIEŃ 2014

Miło nam poinformować, że nasz wychowanek Dawid Marut otrzymał wyróżnienie w kategorii ceramika w V Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Świat Dinozaurów". Gratulujemy!

Z przyjemnością informujemy, że podczas rozegranych w ubiegły weekend ogólnopolskich zawodów modelarskich nasz wychowanek Maciej Rojek zajął I miejsce w klasie modeli prędkościowych latających na uwięzi F2A/M osiągając swoim modelem prędkość 119 km/h. Gratulujemy!

Daria Będkowska, Weronika Kadłuczka, Paulina Miszczak, Martyna Bonarska z pracowni Adama Niesyto zostały laureatkami Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego Młodych Artystów FAI pod hasłem "Latanie dla ratowania życia" organizowanego przez Aeroklub Warszawski przy lotnisku Bemowo. Gratulujemy!