Do poprawnego oglądania tej strony, należy włączyć obsługę JavaScript!

WSTECZ - DALEJNAGRODZONE DEKORACJE CERAMICZNESerdecznie gratulujemy Zofii Piętak oraz Paulinie Miszczak za zdobycie wyróżnienia w Ogólnopolskim Konkursie "Dekoracja wielkanocna" organizowanym przez Staromiejskie Centrum Kultury Młodzieży w Krakowie. Ceramiczne dekoracje wykonane zostały na zajęciach ceramicznych Gabrieli Kiełczewskiej-Słowikowskiej.PREMIERA: KUKIEŁKI W "AKADEMII PRZEDSZKOLAKA"Fotka

Zespół teatralny "Drużyna Króla Lula" pod kierunkiem Magdaleny Mrowiec (akompaniament: Joanna Pudełko) 11 kwietnia 2012 wystąpił przedszkolu "Akademia Przedszkolaka".

Młodzi aktorzy "Drużyny Króla Lula" pokazali przedszkolakom "Baśń o Małym Jeżyku", na którą dziecięca publiczność zareagowała żywiołowo i radośnie. Po występie w każdej z czterech grup wiekowych "Akademii" p. Mrowiec z wychowankami przeprowadziła krótkie warsztaty animacji kukiełek, mające na celu bezpośrednie zapoznanie dzieci z tą formą teatru. Zapraszamy do obejrzenia fotogalerii z występu.

I NAGRODA DLA PIOTRA ZYGŁOWICZA


FotkaW VIII Międzynarodowym Dziecięcym Konkursie Rysunkowym (Vianočná pohľadnica) na Kartkę Bożonarodzeniową w Dolným Kubíniu (Republika Słowacka) I nagroda powędrowała do Piotra Zygłowicza, wychowanka p. Beaty Kordon.

DESZCZ NAGRÓD W MIĘDZYNARODOWYM KONKURSIE
„MIESZKAM W BESKIDACH”Dobrze, że Beskidy są tak blisko! Wychowankowie MDK nr 2 pod kierunkiem p. Beaty Kordon wzięli udział w Międzynarodowym Konkursie Plastycznym „Mieszkam w Beskidach” organizowanym przez Gminny Ośrodek Kultury w Świnnej. Oto rezultaty: I miejsce – Marcelina Pach, III miejsce – Zuzanna Pach, wyróżnienie – Kinga Krokosz