Do poprawnego oglądania tej strony, należy włączyć obsługę JavaScript!

WSTECZAdam Niesyto


Koło: rysunek / malarstwo

Temat: Kartki świąteczne - techniki, inspiracjeWitam Was drodzy wychowankowie.
To moja propozycja dla Was na zbliżające się wielkimi krokami Święta Bożego Narodzenia.
Propozycje jakie mam dla Was to jednak głównie kartki wykonane technikami malarskimi i graficznymi. Dlaczego? Dlatego moi drodzy, że techniki te są najciekawsze, najwdzięczniejsze i jak się sami przekonacie wcale nie takie trudne do wykonania. Odrobina cierpliwości, spokoju i precyzji a efekt może być genialny. Akwarela, technika akrylowa czy drobne techniki rysunku i Wasze kartki świąteczne będą przepiękne. Pomyślcie nad konkursami plastycznymi. Aktualne są jeszcze trzy. To jeszcze co najmniej dwa tygodnie czasu. Do pracy.
Pozdrawiam.
Adam NiesytoKartki świateczne
Koło: rysunek / malarstwo

Temat:Witam Was drodzy wychowankowie.
Po raz kolejny zmuszeni jesteśmy pracować zdalnie. Wiem, że ta sytuacje nie jest komfortowa ani dla Was ani dla nas nauczycieli. Musimy się jednak dostosować do sytuacji bo nie mamy na nią najmniejszego wpływu.
Proszę nie zapominajcie o pracy tzn. o ćwiczeniach i nawyku rysowania. Rysujcie i malujcie bo to zapewne sprawi, że wszystko co wydaje się trudne niebawem stanie się łatwiejsze i prostsze. Pamiętajcie „Ćwiczenie czyni mistrza”. Ta dewiza niech Wam przyświeca podczas tego trudnego czasu. Obserwujcie naszą Stronę internetową i Facebooka. Będę tam umieszczał wiele informacji i wskazówek na temat ewentualnych tematów prac i bieżących ćwiczeń. Korzystajcie też z propozycji udziału w konkursach plastycznych. Chętnie udzielę Wam wskazówek podczas wykonywania prac w razie występowania jakichś problemów.
Wysyłajcie skany lub fotografie prac na WhatsApp-ie. Utworzę tam grupę i tam możemy się wymieniać informacjami i konsultować. Osoby chętne do dołączenia do grupy proszę o wysłanie nazwiska i numeru telefonu na adres adamniesyto56@gmail.com.
Pozdrawiam i proszę o zapoznanie się z najnowszymi propozycjami konkursów:Ogólnopolski Konkurs Plastyczny"Witaj, gwiazdko złota"

termin do 27.11.2020Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Rzeka – dziedzictwo natury, kultury i tradycji” 2020 r.

termin do 16.12.2020 r.VII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "PIĘKNA NASZA POLSKA CAŁA"

termin do 20.11.2020 r.XII Ogólnopolskie Biennale Plastyczne pt. ”ROK POLSKI W TRADYCJI I OBYCZAJACH”

Termin nadsyłania prac upływa 11 grudnia 2020 roku.Kartka Bożonarodzeniowa – ogólnopolski konkurs plastyczny dla uczniów szkół podstawowych

Termin nadsyłania prac: 27 listopada 2020 roku.