Do poprawnego oglądania tej strony, należy włączyć obsługę JavaScript!

WSTECZDALEJ

LIPIEC 2013WAKACJE 2013 Półkolonie


Zapraszamy na półkolonie w okresie od 1 do 19 lipca

Regulamin naboru

Regulamin uczestnika

Progam półkoloni od 1 do 5 lipca

Progam półkoloni od 8 do 12 lipca

Progam półkoloni od 15 do 19 lipca

Lato w Młodzieżowym Domu Kultury nr 2 w Tychach to czas wspaniałej zabawy i odpoczynku. Na trzech tygodniowych turnusach pólkolonii codziennie przebywa 45 dzieci.
Zapraszamy do relacji z półkoloniii

Turnus I

Turnus II

Turnus III

Podsumowanie

CZERWIEC 2013I FESTIWAL KULTURY JAPOŃSKIEJ.


W tym roku MDK nr 2 po raz pierwszy organizuje dzień z kulturą japońską. W programie znajdą się warsztaty plastyczne, pokój gier japońskich, wykłady i pokazy o Japonii. Znajdzie się coś również dla wielbicieli anime. Szczególnie zapraszamy do Maid Cafe, gdzie będzie można skosztować japońskich słodkości. Impreza otwarta jest dla wszystkich chętnych, którzy są zainteresowani różnymi aspektami klasycznej kultury Nippon'u i popkultury japońskiej. Zapraszamy 8 czerwca 2013!

Galeria zdjęć

Koordynator: G. Kiełczewska-Słowikowska

MAJ 2013Koncert z okazji Dnia Matki „Dzieci – Mamom”.


Corocznie w Teatrze Małym w Tychach wychwankowie MDK nr 2 prezentują swoj dorobek artystyczny przed najbardziej wymagającą publicznościa jaką są rodzice i dziadkowie. Na scenie prezentują się zespoły taneczne, wokalne i teatralne, które przez cały rok przygotowują się do tego ważnego dla całej społeczności zdarzenia.

Koordynator: J. Zamasz-Widera

MARZEC 2013FESTIWAL KULTURY ANTYCZNEJ


Głównym celem projektu jest przybliżenie uczniom i zapoznanie ich z dorobkiem kultury cywilizacji starożytnych. Ma on przedstawić młodemu człowiekowi epokę antyku oraz zwrócić jego uwagę na fakt, jak wiele zdobyczy współczesnych cywilizacji wzięło swój początek w czasach starożytnych. Festiwal ma formę konkursu, stąd hasło przewodnie, które głosi: "Alit aemulatio ingenia" – rywalizacja wzmaga uzdolnienia. Konkurs skierowany jest do uczniów pierwszych klas gimnazjów.

Koordynator: K. Gąska

LUTY 2013KLUB SENIORA ZE ŚPIEWNIKIEM W RĘKU !


21 lutego br Pani Joanna Pudełko, nauczyciel muzyki w MDK nr 2 zaprezentowała
Naszym Seniorom owoce swoich badań, które dotyczyły historii pieśni śląskiej na ziemiach tyskich.

WIĘCEJ

Koordynator: J. Pudełko